רכש חדש לאלופת סלובניה וליריבת הפועל באר שבע בקרב על הכרטיס לליגת האלופות. הסלובנים החזירו לשורותיהם את המגן הימני, מרטין מילץ'.

מילץ', שבחודש הבא יחגוג 26, הצטרף בקיץ 2010 למאריבור. בעונה הראשונה לא התאקלם במיוחד בקבוצה, אך ב-3 העונות שלאחרייה הפך להיות המגן הימני הפותח. מילץ' היה שחקן מפתח גם בקמפיינים האירופאים של הקבוצה.


בקיץ 2014 נמכר לסטנדרט ליאז' תמורת 1.3 מיליון אירו. בעונה הראשונה שיחק כבאנקר בהרכב, אך משם החלה הדרדרות במעמדו המקצועי. בחלק הראשון של עונת 15/16 הוא מיעט לשחק ובחורף עבר בהשאלה לרודה ההולנדית הידועה לשמצה, שם הפך למגן ימני פותח. הרומן בינו לבין רודה המשיך גם בעונה אחרונה (16/17), בה שיחק 25 פעמים בליגה ההולנדית, מתוכן 24 הופעות בהרכב.

כשהיה ברודה עדיין היה שייך לסטנדרט ליאז', וכשחזר בקיץ מהשאלה, הבלגים לא היו מעוניינים בשירותיו. במקביל, על פי דיווחים בסלובניה, הצוות המקצועי של מאריבור לא מרוצה מיכולתו של המגן הימני הפותח, מאטג' פאליצ'יץ, ומכאן הדרך לחזרה של מילץ' למאריבור הייתה קצרה.

מילץ' עבר לפני תום מועד רישום השחקנים לשלב הפלייאוף ולפיכך צפוי להירשם לצמד המשחקים מול באר שבע וככל הנראה גם יהיה המגן שיפתח בטרנר וינסה לעצור את טוני וואקמה. בתוך כך, מאריבור תשחק היום (17:50) במחזור הרביעי בליגה נגד הרבטיני, העולה החדשה מהליגה הסלובנית השנייה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו