הפועל באר שבע תשחק בשלב בתים העונה בפעם השנייה ברציפות. כך נקבע הערב לאחר דרמה שלא נראתה כמותה הרבה זמן מול אלופת בולגריה, לודוגורץ. כעת נשאלת השאלה – באיזה שלב בתים? ליגת האלופות או הליגה האירופית?

-

המחצית הראשונה הייתה קטסטרופלית. באר שבע לא הופיעה למשחק ו-וונדרסון הברזילאי כבש צמד קליל. במצב הזה – המשחק הלך להארכה. למחצית השנייה באר שבע עלתה באותה שאננות, וגם חטפה את השער השלישי מהבולגרים. לאחר מכן, בעקיצה אחת, מוחמד גדיר כבש בעזרת הבלם הבולגרי ולוח התוצאות הראה 1-3. חשבתם שזאת דרמה? לא ראיתם כלום.

נגיעת יד ברחבה הבולגרית לקראת סיום המשחק זיכתה את הפועל באר שבע בפנדל והזדמנות פז לסגור את הסיפור. ג'ון אוגו, שלא בועט פנדלים בדרך כלל, שלח טיל מעל השער וכמעט שבר את הזכוכית שהפרידה בין אוהדי הפועל באר שבע לדשא. הצרות של באר שבע לא פסקו שם. מספר דקות לאחר מכן, מיכאל אוחנה הורחק בצהוב השני והקבוצה נותרה ב-10 שחקנים להילחם על הכרטיס לפלייאוף במשך כ-7 דקות. למרות בליץ' אדיר של הבולגרים, באר שבע עברה את המשוכה ועלתה לשלב הפלייאוף. בטווח, שחקן בולגרי הורחק לאחר אגרוף לפניו של שיר צדק.

-

ביום שישי תיערך הגרלת ליגת האלופות. במידה ובאר שבע תעפיל מהשלב הבא, היא תרשום הופעה היסטורית בשלב הבתים של ליגת האלופות. במידה ותפסיד, כמו בשנה שעברה (לסלטיק), היא תנשור לבתים של הליגה האירופית.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו