מספר שעות בודדות לפני שריקת הפתיחה של ההתמודדות ברזגראד שבבולגריה, עדיין לא ידוע האם האוהדים הישראלים יצפו במשחק בטלוויזיה. סאגת נושא השידור עדיין לא יורדת מהפרק. במהלך הלילה, זכיין השידור הבולגרי העביר מסרים בכל פלטפורמה אפשרית, לפיה הוא מחכה להצעה רשמית מצד גורם ישראלי לשידור המשחק. לטענתו, הוא לא קיבל כזו. עוד הוא טוען כי הסכום שהוא דורש עבור המשחק הוא 45,000 אלף יורו.

במקביל, ראש העיר, רוביק דנילוביץ' פנה לשרת התרבות והספורט, מירי רגב ומהלשכה של רגב נמסר כי היא בדיונים "קדחתניים" עם הגורמים הנוגעים לדבר החל מאתמול (שלישי) בערב. עוד נמסר כי המשרד מקווה שהנושא יבוא על פתרונו בשלום והמשחק ישודר לטובת אזרחי ישראל, אוהדי הקבוצה וגם אלה שלא. כאמור, נכון לעכשיו, המאמצים אינם הניבו פרי.

מאור מליקסון (מרטין גוטדאמק)

מאור מליקסון צפוי לפתוח

ואם נשים בצד את נושא זכויות השידור – יש משחק הערב. ברק בכר צפוי לפתוח בהרכב דומה לזה שפתח בשבוע שעבר. כזכור, מאור מליקסון סבל מחבלות רבות לאחר המשחק הברוטאלי של הבולגרים בשבוע שעבר והיה בספק למשחק. אתמול הצליח להשלים את כל האימון המסכם והוא צפוי לפתוח.

במסיבת העיתונאים לפני המשחק אמר בכר: "“עשינו תוצאה טובה במפגש הראשון, אבל הפעם המשחק הולך להיות שונה לגמרי, הכל יכול להיות. אנחנו צריכים להיות דרוכים ומרוכזים במשך כל המשחק”.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו