נחישות רבה מצד הפועל באר שבע שתארח הערב (ד', 20:00) את הונבד בודפשט במשחק הראשון בסיבוב השני במוקדמות ליגת האלופות. את הלילה שלפני המשחק העבירו שחקני האלופה הישראלית בבית מלון באשקלון, ואילו ההונגרים מתארחים במלון בירוחם.

שופט המשחק הערב הוא השבדי אנדרס אקברג שכבר התארח בעבר בטרנר ששימש כשופט רחבה ב-0:0 נגד סאות'המפטון בעןמה שעברה. 80-100 אוהדים ילוו את הקבוצה מהונגריה.

באימון שנערך אתמול תירגל בכר, את דודו גורש כשוער ראשון שעשוי לקבל עדיפות על פני גיא חיימוב. איצטדיון טוטו-טרנר יהיה מלא ב-16,000 צופים. לפני פתיחת המשחק יהיו באיצטדיון עמדות לבדיקת רוק לצורך התאמת השתלת מח עצם לגל גוזלן, אוהד הקבוצה שנאבק על חייו.

-

"אנחנו רוצים להתחיל ברגל ימין את הקמפיין, בתקווה שיהיה ארוך", אמר בכר במסיבת העיתונאים אמש והתייחס למאזן הכוחות: "פייבוריט הוא מי שעולה נחוש יותר ומראה יותר רצון. בשנה שעברה הגענו לא פייבוריטים בהרבה משחקים באירופה והראנו מה אנחנו מסוגלים. אם לא נבוא מוכנים למשחק מול הונבד, זה לא משנה אם ניחשב כפייבוריטים על הנייר או לא".

על המפתחות לניצחון במשחק הראשון הוא אמר: "אני אף פעם לא נוהג לפרט מה אני מתכוון לעשות לפני משחקים. השחקנים יודעים בדיוק מה הם צריכים לעשות ואני מקווה שכולם יראו את זה מחר במגרש". בכר גם נשאל האם הדחה מול הונבד תיחשב לכישלון ולא היסס להצהיר: "אנחנו אפילו לא חושבים על זה".

האלופה הישראלית, שבעונה שעברה הגיעה עד לשלב הפלייאוף של המפעל היוקרתי והודחה על ידי סלטיק כשהייתה במרחק שער אחד מעלייה לשלב הבתים, הצהירה כי העונה אחת המטרות המרכזיות היא העפלה לבתים.

הפנים החדשות בהרכב של האלופה הערב מול ההונגרים יהיו של דן אייבינדר שיערוך את הופעת הבכורה הרשמית במדי הקבוצה.  על פי האימון המסכם ברק בכר יעלה עם רביעיית הגנה, כשאת החלק הקדמי יאיישו טוני וואקמה, מאור מליקסון ובן שהר. צמד המגנים החדשים שהצטרפו לאלופה בקיץ - דור אלו ואורן ביטון - ימתינו להזדמנות על הספסל.


הרכב משוער: דודו גורש; שיר צדק, בן ביטון, מיגל ויטור, מיחאי קורהוט; ג'ון אוגו, מהראן ראדי, דן איינבינדר, מאור מליקסון, טוני וואקמה; בן שהר.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו