הפועל באר שבע פתחה שלשום (ו') בערב, גם אם לא בצורה רשמית, את עונת 2017/2018. הקבוצה קיימה משחק אימון באצטדיון בפוזנן, פולין, נגד לך פוזנן המקומית. פוזנן סיימה את העונה בפולין במקום השלישי וזכתה לעידוד של כמה מאות אוהדים שהגיעו לצפות במשחק.

אין לברק בכר הרבה מה לקחת מהמשחק. הקבוצה נקלעה לפיגור כבר בדקה רביעית לאחר עמידה לקוייה במצב נייח, וגם השער השני שנכבש במחצית הראשונה הגיע כתוצאה ממצב נייח – הפעם כדור קרן. במהלך המחצית השנייה בוצעו מספר רב של חילופים, אך בדקה ה-61 היו אלה הפולנים שחרצו את תוצאת המשחק.

ברק בכר אמר בסיום: "גם אם הייתה תוצאה טובה היינו מסתכלים על המשחק הזה כמשחק אימון. אמנם זה משחק ראשון במחנה אבל זה לא משנה את העובדה שלא נראינו טוב. המטרה לשמה יוצאים למחנה אימון היא כדי לתרגל דברים חדשים ולשפר אותם ואני בטוח שככל שיעבור הזמן ניראה טוב יותר. אני פחות מסתכל על התוצאה ויותר רוצה לנתח את המשחק הזה מבחינה מקצועית. יש עוד שני משחקי אימון עד סוף המחנה ואני בטוח שנלך ונשתפר״.

משחק האימון הבא של הקבוצה יתקיים ביום שני, נגד זג'לביה לובין, שסיימה את העונה במקום התשיעי.

2:2 לבודפשט במשחק אימון

גם יריבת הפועל ב"ש במוקדמות ליגת האלופות, הונבד בודפשט, קיימה משחק אימון בסוף השבוע. ההונגרים אירחו את העולה החדשה לליגה ההונגרית, באלמזויברושי.

-

בודפשט פתחה את המשחק בהרכב ששילב כמה משחקניה הבכירים לצד שחקני סגל רחב. דווקא האורחים עלו ליתרון כפול ומפתיע. בדקה 43 כבש חלוצה הצעיר של אלופת הונגריה, מארק קוסטזה את השער המצמק. לא חלפה דקה ובודפשט השוותה מרגליי הקשר הוותיק, דוד לאנזפמה. שני השחקנים צפויים לקחת חלק במפגש הכפול מול הפועל באר שבע. למחצית השנייה עלו עם הרכב שלישי, ואף קבוצה לא הצליחה לכבוש עד לסיום.

לבודפשט צפוי משחק אימון נוסף בסוף השבוע הבא נגד קבוצה מהליגה השנייה בהונגריה.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו