דור עמראן נולד בבאר שבע בשנת 1999. ההשכלה המוסיקלית של דור כוללת 12 שנים של לימודי מנדולינה בקונסרבטוריון למוסיקה באר שבע. בהתחלה, למד תחת הדרכתו של מר לב חיימוביץ'. בין השנים 2013-2016 תחת הדרכתו של מר טדי שושנקוב והשנה תחת הדרכתו של מר יקי ראובן. בנוסף ללימודי המנדולינה לומד דור נגינה על פסנתר בקונסרבטוריון זו השנה השמינית. דור למד תחת הדרכתן של המורות רוזה מילמן ופניה אייזנברג. במהלך השנתיים האחרונות לומד דור פסנתר תחת הדרכתה של מרינה אפשטיין. יתרה מזאת, דור משתתף בכיתת ההלחנה של הקונסרבטוריון בהדרכתה של ד"ר מרינה גלר. 

דור משתתף זו השנה הרביעית ברביעיית מנדולינות של הקונסרבטוריון תחת הדרכתו של מר לב חיימוביץ' ובנוסף גם מנגן 11 שנים בתזמורת המנדולינות העירונית תחת שרביטו של מר טדי שושנקוב.

-

דור זכה לנגן כסולן עם הרכבים כמו תזמורת המנדולינות של באר שבע, תזמורת הבארוקדה, סינפונט רעננה ועם תזמורת הסינפונייטה של באר שבע וכן ערך 4 רסיטלי סולו בקונסרבטוריון באר שבע. בנוסף, דור השתתף במספר רב של כיתות אומן, בין היתר עם חברי רביעיית קרמן הבינלאומית, ורה ויידמן, אלון שריאל, אבי אביטל ומוטי שמידט.

בשנת 2014, זכה דור במקום הראשון בתחרות ע"ש סרני בקונסרבטוריון באר שבע וזכה בקרן ע"ש אריק קרמן, שהודות לקרן זו הייתה לדור ההזדמנות לנגן על כלי מקצועי. בשנת 2016 זכה דור במקום השני בתחרות ע"ש סרני וכן בתחרות המלגות של קרן אמריקה ישראל. השנה זכה דור להכרה במעמד מוסיקאי מצטיין בצה"ל.

דור השתתף במספר רב של כנסים ומשלחות ברחבי הארץ ובחו"ל (בלרוס, מונטנגרו, איטליה, סלובניה וקרואטיה) ומקפיד במקביל ללימודיו לקיים פעילות התנדבותית בנגינה בבתי אבות, בתי ספר ועוד.

ביום חמישי, ב1.6.17 בשעה 19:00 יתקיים בקונסרבטוריון העירוני בבאר שבע רסיטל הסיום של דור עמראן. מלווה בפסנתר: ראימונדה שיינפלד. הכניסה חופשית.

בתכנית יצירות מאת: פאול בן חיים, ויניאבסקי, איזאיי, באך, מוצרט, מנדלסון ועוד." 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו