מועד המשחק נפל על חגיגות המימונה המסורתית, אבל זה לא מה שימנע מאוהדי אלופת המדינה למלא את האצטדיון במשחק החשוב. באר שבע מגיעה למשחק כשהפער ממכבי תל אביב שוב עומד על 3 נקודות, ושום תוצאה פרט לניצחון לא תבוא בחשבון.


-
מנגד, ניצחון של בית"ר ירושלים יעלה אותה למקום השלישי בטבלה. המקום השלישי יקנה בוודאות כרטיס למוקדמות הליגה האירופית. במידה ומכבי תל אביב תזכה בגביע המדינה, גם המקום הרביעי ישלח את הקבוצה שתסיים בו לאירופה, אך בבית"ר מכוונים כמה שיותר גבוה ויעלו למשחק במטרה אחת והיא לעלות למקום השלישי בטבלה.

בצד המקצועי, ברק בכר ייהנה מחזרתם של שניים משחקניו החשובים העונה – מאור מליקסון וג'ון אוגו. מליקסון חוזר מהפציעה שהשביתה אותו בניצחון על מכבי פתח תקווה. אוגו יחזור מהשעיית צהובים. השניים צפויים לפתוח בהרכב. ניב זריהן עדיין פצוע והתקווה היא שיחזור למשחק בשבוע הבא בסכנין. 


-
שמונה שחקנים בקבוצה נמצאים מרחק שני צהובים מהרחקה. במידה ואחד מהם יקבל כרטיס צהוב במשחק הערב, ויקבל כרטיס צהוב נוסף במשחק הבא מול סכנין – השחקן יחמיץ את משחק העונה מול מכבי תל אביב באצטדיון בנתניה. השחקנים שצריכים להיזהר מצהובים הערב הם: שיר צדק, בן תורג'מן, וובה בראון, לואי טאהא, בן ביטון, מהראן ראדי, מיגל ויטור ובן שהר.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו