הישג נהדר לולדי פורמן אשר מייצג את העיר באר שבע (במסגרת אגודת "הפועל חובטי אריה באר שבע") בטניס שולחן. באליפות הארץ שמתקיימת בימים אלו ברעננה, זכה פורמן במקום השני והוכתר לסגן אלוף הארץ בקטגוריית נוער (בנים עד גיל 21).

פורמן דורג לפני התחרות במקום ה-18 בדירוג הנוער ובמקום ה-38 בדירוג הבוגרים. בשלב הבתים שובץ בבית מספר 4. המשחקים מתקיימים במתכונת הטוב מ-5 מערכות. את שני המשחקים הראשונים ניצח 0-3 ובמשחק האחרון 2-3, בכך סיים את שלב הבתים עם מאזן מושלם. בשלב רבע הגמר פגש את המדורג שלישי בקטגוריית הנוער. פורמן גבר עליו 1-3.

בחצי הגמר פגש את רונאל דוידוב (6 בנוער) מאגודת 'מכבי רחובות'. המשחק היה צמוד והפכפך. פורמן ניצח את המערכה ראשונה 7-11 אך דוידוב ביצע מהפך בשתי המערכות הבאות אותן ניצח 11-7 ו11-6. המערכה הרביעית הייתה צמודה אבל לבסוף הסתיימה בניצחון של פורמן 10-12. במערכה המכרעת, ידו של פורמן הייתה על העליונה והוא גבר על יריבו 11-7 בדרך לניצחון ענק, 2-3 וכרטיס לגמר האליפות.

צילום מתוך פייסבוק


בגמר התייצב פורמן מול אחד משחקני טניס השולחן הטובים בארץ – מתן סימון (1 בנוער, 4 בארץ) מגבעתיים. פורמן נכנע ליריבו בשלוש מערכות (11-7, 14-12, 11-4). כעת, יתרכז פורמן במאבקו הבא – מול צה"ל. פורמן התגייס לפני פחות מחודש, אך לא הוסדר לו תקן של ספורטאי מצטיין. הדבר עלול לפגוע בהמשך הקריירה שלו. באגודה פועלים בדרכים המקובלות על מנת לשנות את ההחלטה ולאפשר לפורמן המשך קריירה תקין.

הישג נוסף לעיר באר שבע הגיע מקטגוריית זוגות בנים עד גיל 15. רון אוישר (הפועל חובטי אריה באר שבע) ושחף שר (בית"ר באר שבע) זכו במקום השלישי בתחרות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו