למרות שהייתה בעמדה נהדרת לסיים במקום הראשון במהלך חלקים נרחבים מהעונה, הפועל באר שבע בני שמעון ניצבת במקום השלישי בתום העונה הסדירה של הליגה הלאומית. משמעות הדבר היא שהקבוצה לא תהנה מיתרון ביתיות לאורך כל שלבי הפלייאוף.

הערב ניצחו חניכיו של יניב בורגר את מגדל העמק מתחתית הטבלה. הרבע הראשון היה צמוד כמעט לכל אורכו. 4 וחצי דקות לסיומו, החלו המארחים לפתוח מבערים והשיגו פער גדול על מגדל העמק. הרבע הסתיים בתוצאה 20-28 לזכות באר שבע. בתחילת הרבע השני הפער כבר היה דו ספרתי, אך אז מגדל העמק חזרה לתמונה ובגדול. הקבוצה מעמק הצליחה לבצע מהפך ממש סמוך לסיום המחצית – ובסופו של דבר ירדה ביתרון מפתיע 46-42.


-

3 דקות לתוך הרבע השלישי, החזירו האדומים את היתרון והוליכו 47-51. המשחק חזר להיות צמוד, כשהמומנטום והיתרון זזים מצד לצד. 2 דקות לסיום הרבע השלישי, באר שבע חזרה להוביל ב-10 הפרש בתוצאה 71-61. מגדל העמק ניסתה לחזור לקראת הסיום, אך הרבע השלישי הסתיים ביתרון לאדומים 74-66. הרבע הרביעי היה מעיין גארבג' טיים בשליטה באר שבעית, ולבסוף ניצחה הקבצה 99-88. כאמור, למרות הניצחון, נותרה הקבוצה במקום השלישי. ב12/4 תחל סדרת רבע גמר הפלייאוף - באר שבע תפגוש את העולה החדשה מכבי רחובות. הסדרה תהיה הטוב מבין שלושת המשחקים, כשלבאר שבע יתרון ביתיות כך שהמשחק הראשון ייערך בהיכל הקונכייה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו