שמחה גדולה אפפה אתמול את העיר באר שבע לקראת חצות, לאחר שרועי ריינשרייבר שרק לסיום המשחק בו ניצחה הפועל באר שבע 0-1 את מכבי תל אביב. את שער הניצחון כבש החלוץ בן שהר מכדור 11 מטרים. מאור מליקסון קיבל את הכדור בתוך הרחבה והוכשל על ידי אלי דסה. לאחר מספר הילוכים חוזרים, הוטל ספק במגע בין דסה למליקסון ברחבה, אבל השופט ריינשרייבר היה החלטי והיום נודע כי ריינשרייבר זכה לגיבוי מאיגוד שופטים על השריקה לפנדל.

-

ברק בכר אמר לאחר המשחק: "אפשר להגיד שעשינו ניצחון מאוד משמעותי. הניצחון הזה לא מפתיע אותי. עברנו תהליך חדש, יש יותר אנרגיות. הבאנו הרבה דברים שהיו חסרים בתקופה האחרונה. צריך להמשיך ככה מול מכבי פ"ת, שזה משחק לא פחות קשה. זה מאוד חשוב לשמור על הבית. מרגישים כמה הבית הזה משמעותי. החוכמה לעשות את זה בחוץ גם. נצטרך 'להביא' את טרנר למשחקי חוץ"


-

כאמור, חדר ההלבשה של באר שבע היה שמח במיוחד. השחקנים העלו מספר קטעי וידאו ותמונות בהם הם נראים חוגגים בשמחה בחדר ההלבשה. אל החגיגות הצטרף גם לאנדרו סמיוני, שהיה נרגש ולא יכל לעצור את הדמעות. סמיוני הגיע לכר הדשא פעמיים לפני המשחק – גם בטקס הרשמי שנערך עבורו וגם כ-20 דקות לפני כן, כשהשחקנים עוד התחממו. סמיוני לא יכל לעצור את עצמו והיה מעוניין לעלות לכר הדשא עוד לפני הטקס הרשמי. בשני המקרים, הקהל עודד אותו ויש לציין גם את אוהדי מכבי תל אביב שכיבדו אותו במחיאות כפיים.


-

המשימה הבאה של הפועל באר שבע תהיה בעוד שבוע בדיוק, במשחק חוץ מול מכבי פתח תקווה. מכירת הכרטיסים צפויה להיפתח ביממה הקרובה. בקבוצה מאמינים כי לאור המועד הנוח של המשחק, שיתקיים יום לפני ליל הסדר, משמע מרבית האוכלוסיות (סטודנטים, תלמידים וגם לא מעט עובדים) נמצאות בחופש, ייתכן ותגמר הקצאת הכרטיסים ליציע המזרחי – הקצאה של כ-5,500 כרטיסים.

בצד המקצועי - ג'ון אוגו, שהיה נהדר אתמול, ייעדר מהמשחק עקב צבירת חמישה צהובים. גם ניב זריהן ייעדר. מאור בוזגלו עדיין בספק. חשש נוסף אצל הצוות הרפואי מגיע מכיוונו של בן שהר. שהר מתמודד בשבועות האחרונים עם שבר באצבע ברגל. היום יעבור החלוץ בדיקה ולאחריה יקבע האם הוא יזדקק לניתוח. במידה וכן, ייאלץ להיעדר מהמגרשים למשך מספר שבועות.

ולסיום, מיכאל אוחנה בחר אתמול בדרך מבדחת ביותר לחגוג את הניצחון. בדרכו חזרה הביתה, ראה אוהד של הקבוצה במעבר חצייה, אוהד שכנראה לא כל כך יודע מי זה מיכאל אוחנה:

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו