הכנס ייפתח בעצרת הכללית של האו״ם וישתתפו בו, בין היתר: שגרירת ארה״ב באו״ם, ניקי היילי, שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, יו"ר הסוכנות היהודית, נתן שרנסקי יו״ר הסוכנות היהודית. הכנס יכלול מושבים בנושא המאבק בתנועת ה- BDS, תנועה אשר חרטה על דגלה חרם נגד ישראל במגוון חזיתות. הכנס יכלול מספר מושבים בהשתתפות פעילים רבים נגד תנועת החרם נגד ישראל, בהם גם חבר הסנאט האמריקאי סנטור אלן קלמסון שפועל לקידום חקיקה נגד ה-BDS בארה”ב.

אלונה ברקת הוזמנה לכנס ע"י מנכ"ל הקונגרס היהודי העולמי, רוברט זינגר, ונעתנה בחיוב. ברקת תטוס מחר (ג') לאו״ם להשתתף בכינוס המיוחד, ותיטול חלק בפאנל בהשתתפות הסנטור קלמסון, רוברט זינגר מנכ״ל הקונגר היהודי העולמי, רון שפרן, סגן נשיא חברת "ISDS" אשר הייתה אחראית על אבטחת האוליפיאדה ופעילי ה-BDS ניסו לסכל את העסקתה וינון לנדנברג, מייסד חממת הסטראט-אפ sFBI – קידום ישראל באמצעות טכנולוגיה.

ברק בכר יגוייס למילואים

ומשירות אחד למדינה, לשירות אחר: המאמן, ברק בכר, יהיה בין המובילים של מספר פרויקטים חינוכיים בקהילה בשילוב ספורטאים מצטיינים מענף הכדורגל. 

בחודשים האחרונים נבנה פרויקט, במסגרתו ישרתו כדורגלנים מצטייינים ויפעלו הן בבתי ספר תיכוניים והן ביחידות שונות בצה״ל ויפעלו להטמעת חינוך לספורט, למצוינות ולשיתופי פעולה חברתיים-קהילתיים באמצעות הספורט. 

בקרוב על מדים. צילום: עומרי שטיין, one.co.il

את הפרויקט יובילו אל״מ אורן גיל רמ״כ כושר קרבי בצה״ל וכאמור, מאמן הפועל ב״ש ברק בכר, שגויס לשירות מילואים לטובת הובלת פרויקט זה.

כזכור, בכר לא שירת בצבא. הוא היה אמור להיות מגוייס לשירות בשריון, אך ישב כ-70 יום בכלא ולבסוף שוחרר מהשירות. בראיון שהעניק לעיתון '7 ימים' מבית 'ידיעות אחרונות' לפני כשנה, חשף בכר כי "רצו לגייס אותי ליחידה קרבית בחיל השריון. ביקשתי בבקו"ם שיעבירו אותי לעשות שירות של ספורטאי, אבל לא היה לי עם מי לדבר. אני לא גאה בזה. לא רציתי להשתמט חלילה, אבל לא הייתה לי ברירה. עשיתי מה שהרגשתי באותו רגע ולא חשבתי על העתיד. זו הייתה טעות שעשיתי כשהייתי ילד". באותה תקופה, נשלל זימונו של בכר השחקן לנבחרת ישראל עקב הסיבה הזו. כעת, לאחר שיבצע שירות מילואים, יוכל בכר לאמן את נבחרת ישראל, במידה והדבר יעלה על הפרק בעתיד.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו