מה קורה להפועל באר שבע בני שמעון בכדורסל? הקבוצה נמצאת במשבר, דווקא לקראת השלבים המכריעים של העונה. הקבוצה רשמה אתמול (ג') הפסד חמישי מתוך שבעת משחקייה האחרונים.

מי שהתארחה בקונכייה הייתה הפועל כפר סבא, מצמרת הליגה. הרבע הראשון הסתיים ביתרון 19-14 לאדומים. גם ברבע השני המצב היה נראה אופטימי מתמיד. חניכיו של יניב בורגר ירדו למחצית ביתרון מבטיח – 42-33.


4 וחצי דקות לתוך הרבע השלישי, היה נראה שהסיפור גמור. האדומים הובילו 58-40 ולא היה נראה שלכפר סבא יש תשובות. אבל בספורט, כמו בספורט, זה לא נגמר עד שזה לא נגמר. דווקא ביתרון השיא, שחקני באר שבע נעלמו מהמגרש. בסיום הרבע עמדה התוצאה על 63-58 בלבד לבאר שבע.

הרבע הרביעי המשיך להיות צמוד, המומנטום היה בצד של כפר סבא שלבסוף גם באה על שכרה. בסך הכל 2 דקות לפני סיום המשחק, עלו הירוקים מהשרון ליתרון ראשון – 65-63. באר שבע השוותה את התוצאה ל69-69 כשהשעון הראה 4 וחצי דקות לסיום המשחק, אבל הקבוצה לא הצליחה להחזיר לעצמה את היתרון עד לסיום המשחק. בסופו של דבר, הפסד נוסף ומאכזב.

כרגע הקבוצה ממוקמת במקום הרביעי בטבלה, ויתרון הביתיות בפלייאוף מוטל בספק. בשבוע הבא יצאו האדומים למשחק אצל מוליכת הטבלה, מכבי רעננה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו