ברוך הבא להפועל באר שבע, ניב זריהן! הקשר/חלוץ הצעיר שהגיע לפני כחודשיים ממ.ס אשדוד פרע היום את השטרות ובגדול. הפועל באר שבע הייתה חייבת ניצחון על היריבה מהבירה, והניצחון רשום על זריהן.

-

צילום: מנהלת הליגות לכדורגל

-

באר שבע פתחה טוב את המשחק ולחצה את שחקני בית"ר ירושלים בחצי המגרש שלהם, אך לא הגיעה להזדמנויות ממשיות מול שערה של בית"ר ירושלים. דווקא איתי שכטר היה קרוב מאוד לכבוש בדקה 25, אך הכדור שלו פגש את הרשת החיצונית. ההזדמנות הטובה של באר שבע במחצית הגיעה בדקה ה-32. טוני וואקמה השתלט על כדור מצד שמאל, עבר את שחקני בית"ר כאילו לא היו, ובעט לקצה השער אך הכדור שרק ליד הקורה של בוריס קליימן וחמק החוצה. 

 צילום: מנהלת הליגות לכדורגל

-


-

המחצית השנייה הייתה מחצית חייו של ניב זריהן. בדקה ה-49 זריהן השתלט נהדר על הכדור, פרץ לתוך הרחבה, עבר בביטחון רב את בוריס קליימן וגלגל מול שער ריק את הכדור לרשת. זריהן לא עצר את פרץ ההתרגשות וחגג בצורה אמוציונאלית על כר הדשא. 3 דקות לאחר מכן, טוני וואקמה הציל שער וודאי מקו השער לאחר שדווקא ג'ון אוגו היה זה שהסיט את הכדור לעבר שערו של גיא חיימוב. בדקה ה-60 זריהן הכה שנית. הוא הפציץ מ-25 מטרים את בוריס קליימן, שהגיב באיחור, וקבע 0-2.

צילום: מנהלת הליגות לכדורגל

-

דווקא אחרי היתרון, באר שבע נלחצה אחורה ולבסוף גם ספגה בדקה ה-63. איתי שכטר עלה יחד עם לואי טאהא לנגיחה, האחרון כיסה את החלוץ לא טוב, ושכטר כבש בקלות, 1-2 שפתח את המשחק מחדש. בדקה ה-72 הסלובקי של בית"ר ירושלים, אריק סאבו, בעט כדור מתוך הרחבה, כדור שהכניע את חיימוב ונעצר בקורה. המשחק עבר מרחבה לרחבה כאשר גם בית"ר וגם באר שבע הספיקו לרשום החמצות גדולות, אבל בסיום, ניצחון גדול לבאר שבע – 1-2.


-

אלופת המדינה מסיימת את העונה הסדירה במקום הראשון בפער של 3 נקודות מהשנייה, מכבי תל אביב. בשבוע הבא יחל הפלייאוף כשבאר שבע תארח את מכבי חיפה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו