סוף שבוע טראגי בבאר שבע. ביום שישי האחרון (3.3) התרחשה תאונה חזיתית קשה בין שני רכבים בצומת הקאנטרי לכיוון חצרים (דרך אילן רמון). בתאונה נהרגה מילנה שחנוב בת ה-28, ו-3 נוספים נפצעו במצב בינוני ופונו לבית החולים סורוקה, ביניהם היה ארוסה הטרי טימור שנפצע גם הוא בתאונה.

התאונה החזיתית הקשה הכתה תדהמה במשפחתה וחבריה של מילנה, רוקחת אחראית במרפאה בשכונת רמות. רינה, חברתה הקרובה ועמיתתה לעבודה של מילנה התמלאה צער וכאב לשמוע על התאונה הקשה שגבתה את חייה של מילנה: "הכרתי את מילנה כשהיא עוד הייתה בסטאז' ומאוד נקשרנו. בחורה מקסימה, מחויכת כל הצוות התחברנו אליה. לפני חודש הציעו לה קידום והיא אמרה לי "יהיה לי קשה לא לראות אתכם כל יום", ועכשיו היא באמת עזבה.

"אני שמחה לפחות שזכתה לחוות חוויות חיוביות, שזכתה להצעת נישואין ולקידום. אנשים שואלים אותי איפה הבחורה שעבדה פה? פעם עניתי שעזבה למרפאה אחרת, היום אני לא יודעת מה להגיד. החיים שלה רק התחילו, פרח שקטפו אותו באמצע. תהיה חסרה לנו, פשוט עצוב", אמרה רינה.

מילנה עם הארוס בתמונה מחתונת חבריה

מור, עמיתה נוספת לעבודה של מילנה סיפרה "אני שומרת שבת אז שמעתי על זה רק יום אחרי. בצאת השבת קיבלנו הודעה בווסטסאפ והבנו מה קרה". מור ציינה כי "מילנה הייתה בחורה מקסימה, תמיד עם חיוך על הפנים, נעימה, חריפה ושנונה, מסבירה פנים לכולם, פשוט כאב לב".

יצרנו קשר עם סימה בראל, ששימשה כמחנכת של מילנה עת שהייתה תלמידה במקיף ג' בבאר שבע: "מילנה הייתה תלמידה שקדנית ושאפתנית" סיפרה סימה. "מקסימה, נעימת הליכות, אדיבה, מנומסת שלעולם לא הרימה קול, חיה בשלום עם כל מי שסבב אותה. צנועה, אור וטוב נסוכים על פניה שמקרינות רוגע ושלווה. יודעת להעריך ולהוקיר תודה. כל כך כל כך עצוב".


סימה שיתפה אותנו בתמונות מספר המחזור ובכתביה של מילנה לקראת סיום לימודיה לפני כ-10 שנים. היכן תהיי בעוד 10 שנים? " וואו... זה נראה כל כך רחוק, אבל אם אני חושבת על זה אני רואה את עצמי נשואה +1 או 2 גרה בישראל. אחרי שסיימתי תואר ראשון בפיזיותרפיה אני עובדת ולומדת לתואר שני. אמנם שאיפות גבוהות ומי יתן שכשאני אפתח מכתב זה בעוד 10 שנים שאיפות אלה יהיו" כתבה מילנה. בצער הטרגדיה, כמעט 10 שנים חלפו מאז אותו מכתב שכתבה מילנה, מכתב שכעת נותר כזיכרון מאותה תלמידה שקדנית ונעימה ששאפה והצליחה להגיע לפסגה.

המכתב שכתבה מילנה לפני כ-10 שנים, שאפה גבוה. צילום באדיבות מורתה לשעבר סימה בראל

בעקבות התאונה עצרו אמש (שבת) חוקרי המשטרה את נהג הרכב השני שהיה מעורב בתאונה הקטלנית. הנהג, תושב באר שבע בשנות ה-30 לחייו, נחשד שנהג תחת השפעת אלכוהול ומעצרו הוארך בשלושה ימים עד ליום שלישי ה7.3.17. בוחני משטרת ישראל ממשיכים בחקירת נסיבות התאונה.

התאונה החזיתית הקשה שגבתה את חייה של מילנה התרחשה בדרך אילן רמון, כביש דו סטרי ללא שטח הפרדה, שעובר בימים אלה שיפוצים לשם הרחבה משני נתיבים לארבעה נתיבים, במטרה להקל על עומסי התנועה ובתקווה לשם מניעת תאונות כאלו בעתיד.


לא רחוק מזירת התאונה, בצומת הקאנטרי, נהרג בחודש נובמבר 2016 גיל דדשב ז''ל בתאונת דרכים קשה, כאשר שלושה צעירים מהמגזר הבדואי ברחו מניידת משטרה לאחר שביצעו עבירת תנועה, והתנגשו בגיל בן ה-22 שחזר מבילוי עם חבריו, ונהרג במקום.

מערכת באר שבע נט משתתפת בצער המשפחה והחברים.

ת.נצ.ב.המצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו