הפועל באר שבע נסעה לאצטדיון באשדוד במטרה להגדיל את הפער ל-6 נקודות ולרשום ניצחון חוץ ראשון בסיבוב השני. ברק בכר הפתיע כשעלה במערך של שלושה בלמים, מערך שהיה שמור עד כה למשחקים במסגרת האירופית. בכר חשב שזה יהיה השינוי שיביא לתפנית במשחק של באר שבע, שלא נראתה טוב במשחקייה האחרונים.

במחצית הראשונה בכר הבין שהוא טעה. הקבוצה אמנם פתחה טוב את המשחק בדקות הראשונות, אבל ככה שהתקדמה המחצית, אלופת המדינה נעלמה מהמגרש. הקבוצות הציגו משחק כדורגל חלש ולא הרבו להגיע למצבים. המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים, והעצבים ניכרו על שחקני ואוהדי הפועל באר שבע.

במהלך ראיון המחצית, הודה ברק בכר שהמערך שאיתו פתח לא עבד ובפתיחת המחצית השנייה ביצע המאמן שינוי – אובידיו הובאן פינה את מקומו לטובת בן תורג'מן, והקבוצה חזרה למערך המוכר. גם שינוי המערך לא הביא את התפנית המיוחלת, אבל הקבוצה נראתה טובה יותר מבמחצית הראשונה. במהלך המחצית השנייה, שחקנה של אשדוד, דין דוד, פגע בכוונה ללא כדור עם מרפקו בשיר צדק. השופט והקוון לא ראו את המקרה ודווקא שיר צדק היה זה שספג צהוב על מחאות לעבר צוות השיפוט. במידה והשופטים יציינו בדו"ח השיפוט שיוגש מחר שהם לא ראו את המקרה, דין דוד עלול לעמוד לדין ולספוג עונש הרחקה על סמך צילומי הטלוויזיה, שראו בבירור כי דוד פוגע בצדק ללא כדור.

שיר צדק מנסה לעצור את אור אינברום (אחמד מוררה one.co.il)

באר שבע החלה ללחוץ מדקה 80, ואשדוד ירדה לבונקר במטרה לשמור על נקודה יקרה. בדקה 90, מהראן ראדי הגביה כדור לרחבה, טוני וואקמה הסיט אותו לעבר תיבת החמש, מיכאל אוחנה המשיך בנגיחה והכדור הגיע למאור מליקסון שנותר חשוף מול שער ריק. מליקסון הפציץ לתוך הרשת, קבע 0-1 ורץ לחגוג עם 3,000 האוהדים שהגיעו לעיר הנמל. ניצחון חשוב מאוד לבאר שבע שמבטיחה לעצמה את המקום הראשון בפלייאוף העליון.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו