כל מי שמכיר את סדרת סרטי "המסור", מכיר את הרעיון שחוזר על עצמו מדי סרט. מדובר על אנשים שנכלאים בחדר תת קרקעי והם חייבים לנסות לצאת ממנו בפרק זמן קצר ומוקצב. כל טעות שהם עושים יכולה להביא למותם ולעלות להם בזמן יקר.

המצב של הפועל באר שבע דומה. לאחר שסיימה את הקמפיין הפנטסטי שלה באירופה, וכשאין לה שום מפעל נוסף בדרך, כל מה שנותר לשחקנים ולהפועל באר שבע זה להתרכז במפעל החשוב ביותר. הליגה. ולזכות שוב באליפות שניה ברציפות.


הפועל באר שבע לא רצתה להגיע למצב הזה. היא הייתה בפער של 10 נקודות כבר במהלך העונה, ונדמה שלא הייתה לה שום יריבה שתנסה לאיים לה על האליפות. אבל באר שבע של העונה היא לא הפועל של העונה שעברה. הקבוצה עברה העונה משברים לא מעטים, ברדה, בוזגלו, משבר של שבעה משחקי חוץ ללא ניצחון שהביא לאיבוד נקודות שנתן למכבי תל אביב לסגור את הפער העצום שהיה בתחילת העונה.

הפועל באר שבע לא צריכה לחשוב על המצב בו היא תתחיל לקחת כל משחק כגמר גביע רק לאחר שיתחילו סיבובי הפלייאוף. היא חייבת לקחת כל משחק החל מהמחזור הקרוב נגד מ.ס. אשדוד. ולמרות הבעיה הקשה שיש להפועל באר שבע במשחקי החוץ העונה, ולמרות שיש עוד לא מעט משחקים ונקודות עד תום העונה, באר שבע חייבת לנצח את המשחק הזה ולחשוב כאילו זה גמר גביע.

המצב של מכבי תל אביב צריך להדאיג את באר שבע ולא להלחיץ. מכבי תל אביב מאז פיטורי שוטה ארבלדזה נמצאת בתקופה מעולה והקבוצה הצליחה לצמצם את הפער עד כדי 3 נקודות. אם ברק בכר והשחקנים שלו, יחשבו שכל משחק החל מהמחזור הקרוב הוא משחק האליפות שלהם, הם יצליחו לעמוד במשימה שנקראת אליפות.


הקפטן אליניב ברדה שנמצא כרגע בכושר טוב, למרות שבילה את מרבית העונה מחוץ למגרש בעקבות פציעה, נראה שחזר בזמן לעזור לקבוצה בזמן הכי קריטי של העונה.

הפועל באר שבע תאבד נקודות העונה. גם מכבי תל אביב. השאלה הגדולה היא נגד מי ובאיזה שלב. כרגע יתרון 3 הנקודות נותן לבאר שבע מקום לעוד טעות אחת בלבד. עכשיו אחרי שהם יודעים את המצב שלהם ויודעים שטעות אחת יכולה לעלות להם בעונה שלמה. עכשיו הקרב האמתי מתחיל. ואם לצטט את המשפט המפורסם מסדרת סרטי ה"מסור" – Let the Games Begin


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו