קללת הכבשה השחורה-ירוקה הגיעה לסיומה. אחרי שלא הצליחה לגבור על מכבי חיפה במהלך שמונת משחקי הליגה האחרונים, הפועל באר שבע וברק בכר שמו הערב סוף לרצף השלילי.

בתחילת המשחק היה חשש בקרב האוהדים שתסריט המשחקים האחרונים חוזר על עצמו. באר שבע לא הבריקה על הדשא ומנגד שחקני מכבי חיפה התגוננו, ניסו לעקוץ ובעיקר בזבזו זמן כבר מהשנייה הראשונה. בדקה 27 טוני וואקמה היה קרוב להבקיע את הראשון אחרי שכבר הכניע את עומרי גלזר מתוך הרחבה, אבל לא את מארק וולאיינטה שהציל מהקו השער. בדקה ה-36 זה כבר הסתיים ברשת. ארבעה שחקני הקבוצה היו מעורבים במהלך כדורגל נהדר שבסופו בישל מהראן ראדי לטוני וואקמה את השער הראשון. וואקמה כבש את שערו ה-21 במדי הקבוצה ובכך הפך למלך השערים מבין השחקנים הזרים של הקבוצה בליגה העליונה. במחצית 0-1 לבאר שבע.

באר שבע המשיכה לשלוט במשחק במחצית השנייה. דודו גורש הציל מספר הצלות בדקות הראשונות אבל סיפור המשחק נגמר בדקה 66. מאור מליקסון עשה תרגיל על קמיל ואצ'ק בתוך הרחבה וסחט פנדל. הקהל בטרנר זוכר את אחוזי הפנדלים הלא-טובים בלשון המעטה, וגם החגיגה הייתה מאופקת. בן שהר התמקם מול הכדור, בעט לפינה שגלזר זינק, אבל הכדור היה חד מאוד, חדר לרשת וקבע 0-2 אדום. מכבי חיפה כמעט וחזרה למשחק בדקה 71, אבל לואי טאהא היה על הקו השער והרחיק כדור שנבעט לעברו. 

בסיום, 0-2 לאדומים שמעניק הרבה נחת לברק בכר ולקבוצה. גם סיום הרצף השלילי בליגה, גם סיום הרצף השלילי בליגה מול מכבי חיפה. כעת, תתרכז הקבוצה במשחק הליגה הקרוב, שייערך במוצאי שבת מול בני יהודה.

טקסט ד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו