תחושת פסימיות השתררה בחדר ההלבשה של הפועל באר שבע, למרות הניצחון המרשים (0:2) על בני סכנין אמש. הסיבה המרכזית הייתה פציעתו של מיגל ויטור. יחד עם זאת, בהודעה ששחרר המועדון הבוקר, התברר כי ייתכן והדמעות זלגו מוקדם מדיי.

צילום: מרטין גוטדאמק one.co.il

מהמועדון נמסר כי בבדיקת MRI שנערכה לשחקן אין עדות לפגיעה במיניסקוסים או ברצועות. עוד אמרו כי ויטור נחבל בברכו ועל המשך הטיפול יוחלט בימים הקרובים בהתאם להתקדמות החלמתו. על פי הערכה ראשונית, במועדון לא ימהרו לחזור עם השחקן לפעילות, אך בשלב זה – טרם ברור כמה זמן תערך החלמתו.

תנועה לא נכונה שביצע ויטור בתחילת המשחק, גרמה לנחיתה לא טובה על הברך וקריסה על כר הדשא. השחקן החל מיד למרר בבכי וזה, בעיקר, מה שהדאיג את כלל האוהדים ואנשי המועדון. ככל הנראה, כך סברו, מיגל הבין מיד כי מדובר בחבלה קשה ברצועות, שלמעשה טרם שוחזרו, כי הוא לא עבר את הניתוח הייעודי.

מעבר לכך, במועדון היו מרוצים מכלל השחקנים ששיחקו אתמול על כר הדשא. את עיקר המחמאות גרף מראוון קבהא, שנשלח לעמדה לא טבעית כבר בדקה מוקדמת ואף הוסיף את שער הבכורה שלו בליגה. גם תומאש פקהארט זכה לשבחים לאחר משחק לחימה ללא פשרות. במועדון הזכירו גם את מאור מליקסון, שנתן אמש תצוגה נהדרת ואת ניב זריהן, שספג הרבה ביקורות, אבל הצליח להטריד רבות את הגנת סכנין.

המחזור הבא יהיה נגד בני יהודה בבית. טרם ידוע מתי יתקיים המשחק, ההערכה היא שזה יקרה במוצאי שבת או ביום ראשון הקרובים. מי שנמצא בסכנת צהובים במשחק זה הם מאור מליקסון, בן שהר ומיכאל אוחנה. אם אחד מהשלושה יקבל צהוב – הוא יחמיץ את המשחק במחזור השלישי של הפלייאוף, בו באר שבע תצא למשחק חוץ בנתניה (נגד מכבי תל אביב) או בטדי (נגד בית"ר ירושלים).

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו