א', אישה בת 33 מאופקים, מגדלת לבדה שלושה ילדים קטנים ומנסה לשרוד במציאות היומיומית. יש לה ילדה בת 10 ושני תאומים, בן ובת, בני חמש. מעבר למאמץ הנפשי שכרוך בגידול ילדים, א' איננה עובדת כיוון שהיא עם מאה אחוז נכות, דבר המקשה על מצבה הכלכלי של המשפחה. "אני גרושה עם שלושה ילדים קטנים ואני מגדלת אותם לבד. אני עם נכות מאה אחוז, וגם הילדה הקטנה שלי עם מאה אחוז נכות, יש לה אפילפסיה. אחיה התאום גם עם חמישים אחוז נכות, על רקע התפתחותי. המצב לא פשוט...", מספרת א'.

בפוסט מרגש שפרסמה בפייסבוק, קראה א' לעזרה ממי שיכול לתת, כשהיא זקוקה בעיקר לבגדים עברו ילדיה ואוכל לשישי שבת. "..הגעתי למצב שאני פשוט מרימה ידיים וזעקת לה'... אין לי כוחות לזה", היא כתבה בפוסט. א' ושלושת ילדיה גרים בדירה בשכירות באופקים ועומס דמי השכירות, החשבונות וההוצאות השוטפות הגיע למצב בו היא בחובות ומנסה לסיים את החודש, כי אין לה איך לשלם את כל התשלומים. "אני לא עובדת כרגע, אני עם מאה אחוז נכות ולא יכולה לעבוד. אני אוספת את הילדים כל אחר הצהריים ואני איתם בבית, מטפלת בהם כמה שאני יכולה. היום יש, מחר אין...", משתפת א'.

/

א' זקוקה לבגדים עבור ילדיה, במידות 6-8 ו-14-16. בנוסף, כל מי שיכול לעזור עם אוכל עבור המשפחה במשך השבוע ובשישי שבת יסייע להם רבות. לכן, אנו קוראים לעזרת תושבי באר שבע והסביבה, לפתוח את הלב ולעזור, כל אחד במה שהוא יכול.

פרטי חשבון בנק:

בנק הדואר, סניף 001, מספר חשבון 8217588

טלפון ליצירת קשר וסיוע:

053-6227811

תבורכו על ליבכם הרחב.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו