שלב נוסף בהקמת אקדמיית הכדורגל של באר שבע. הבוקר (א') נפגשה נשיאת המועדון, אלונה ברקת יחד עם  סגנית מנהל אקדמיית אתלטיקו מדריד, מריה טרסה צ'יריוי והאחראי על התרחבות אקדמיית אתלטיקו מדריד, פרננדו לופז. בפגישה נכח גם עידן עופר, שבבעלותו 15% מניהול קבוצת הפאר ממדריד והוא הציר המתווך בהוצאת הפרוייקט לפועל. הצוות ממדריד הגיע לבאר שבע והתרשם בעצמו מהמתקנים שיש לעיר להציע.

בתמונה מימין לשמאל: סגנית מנהל אקדמיית אתלטיקו מדריד, מריה טרסה צ'יריוי ; נשיאת הפועל באר שבע אלונה ברקת, עידן עופר והאחראי על התרחבות האקדמיה מטעם אתלטיקו, פרננדו לופז. צילום: הפועל באר שבע

הפגישה הוגדרה חיובית ומטרתה הייתה לבחון דרכי שיתוף פעולה בין מדריד לבאר שבע. כפי שפורסם לפני מספר חודשים, אלונה ברקת מעוניינת להקים בבירת הנגב אקדמיית כדורגל שתוכל לשמש את דור העתיד של העיר. בשיחות סגורות, שמה ברקת את שיפור מחלקת הנוער כמשימה מרכזית. ברקת מעולם לא הסתירה את הרצון להפוך את מחלקת הנוער של המועדון לאחת מהמובילות במדינה, בדיוק כפי שעשתה עם הקבוצה הבוגרת.

כרגע, לצערנו, חלום מחלקת הנוער לא מתממש, בניגוד לחזון הקבוצה הבוגרת. יחד עם עידן עופר, מקווים בבאר שבע שגם פנטזיית אכסניית הנוער תקרום עור וגידים במהרה בימינו. אמן.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו