תאונה קשה אמש בכביש העוקף של שכונת נחל עשן בבאר שבע. אמיר מדזונסקי, נשוי ואב לתינוקת בת כחודשיים, נהרג אמש לאחר שנכנס במשאית חונה ברחוב מוטה גור בשכונת נחל עשן, עת שרכב על קטנוע במסגרת עבודתו כשליח פיצה. במד"א פינו אותו לבית החולים סורוקה מצב קשה, שם נקבע מותו.

עד ראייה סיפר : "יצאתי מקניות וראיתי את רוכב האופנוע שוכב על הרצפה, הבנתי שהוא בכלל לא ראה את המשאית ונכנס בה לא האט אפילו. הוא קיבל את הכידון של האופנוע לתוך החזה, הוא עוד היה בהכרה כשמד"א הגיעו". עוד אמר עד הראייה : "זה כביש מאוד חשוך, לא פעם ראשונה שנכנסים במשאית חונה פה".

התאונה הקשה הותירה הלם במשפחתו של אמיר, אחיה של פעילה קהילתית מוכרת בעיר באר שבע, שעבד בחברת מ.ג.ע.ר מטעם "מי שבע" וכשליח פיצה כהכנסה נוספת. יוחאי אמסלם חברו סיפר על אדם משכמו ומעלה "אתמול ששמעתי על התאונה לא האמנתי. ואז שראיתי את הגופה שלו פשוט הפסקתי לבכות, קפאתי. עברנו ארבעה חורפים קשים יחד. אני עברתי תאונה קשה גם על אופנוע והוא היה איתי עזר לי בכל מה שהייתי צריך. גם העבודה שלנו במ.ג.ע.ר היא על קטנוע, אנחנו מפקחים בשטח צריכים להגיע מהר לכל מקום". הבוקר הדליקו ב"מי שבע" נרות לזכר חברם היקר.

הותיר אחריו אישה ושני ילדים. צילום פרטי

במי שבע הדליקו נר זיכרון לזכרו של אמיר. צילום באדיבות עמיתו לעבודה

אמיר הותיר אחריו אישה ותינוקת, אח ואבא, כאשר האם נפטרה לפני מספר שנים. חברו יוחאי ספד לו "לפני שנה בערך הוא התחתן ואני הייתי הDJ בחתונה. לפני חודשיים נולדה לו תינוקת ולפני שבועיים הייתה בריתה. עבד 4-5 משמרות בשבוע כדי לכסות את ההוצאות של שיפוץ הבית. רק עכשיו סיים לשפץ התלהב מהבית. ועכשיו... לא להאמין".

"לא לנסוע בכביש הזה, כמו לנסוע בכביש הערבה עם קטנוע!"

ב-2014 נהרג אלמוג פרג, צעיר בן 20 שעבד כשליח פיצה בבאר שבע. אלמוג נהרג לאחר שהתנגש במשאית חונה ברחוב מוטה גור, וגם אמיר נהרג באותו המקום ובאותן הנסיבות.  

אלי סמירה, נהג משלוחים ותיק בעיר, מזהיר בנסיעה בכביש עוקף נחל עשן שגבה לא אחד, אלא את חיי שני נהגי קטנוע תוך 4 שנים בלבד באותה נקודה. "אני כל היום עושה משלוחים, בכביש הזה אם אתה רק מוריד את העיניים מהכביש לשנייה, אתה יכול למות. אין חניות מסודרות, אין תאורה, בונים שם עכשיו שכונה חדשה. הכל שם בלאגן. אתמול שמעתי את זה נכנסתי לדיכאון הפסקתי לעבוד. זה כמו כביש הערבה חשוך לא לנסוע בו! לא רואים כלום!".

מי שבע העבירו אף הם את הודעת התנחומים שלהם: "קיבלנו בצער רב את הידיעה על מותו של אמיר מדזונסקי בתאונת דרכים אמש. אמיר היה עובד נאמן מזה ארבע שנים בתאגיד, בתפקיד מפקח שטח מטעם חברת מ.ג.ע.ר- וביצע את עבודתו במסירות ובאנושיות יוצאות דופן. צוות עובדי והנהלת תאגיד 'מי שבע' משתתף באבלה של המשפחה ובצערם של חבריו של אמיר למקום העבודה".

הלוויתו של אמיר תתקיים מחר (שישי) בשעה 14:00.

מערכת 'באר שבע נט' משתתפת בצער המשפחה. ת.נ.צ.ב.ה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו