ביום שבת האחרון, הפסידה קבוצת נערים ג' של הפועל ב"ש למ.ס אשדוד. המשחק נגמר בתוצאה 2:1 עבור האשדודים כשלקראת סוף המשחק, התרחשו מספר אירועים שאינם קשורים למשחק הכדורגל.

בדקה ה-83, כשבאר שבע כבר בפיגור 2:1, דיווח עוזר השופט לשופט הראשי כי שחקנה של באר שבע, סהר קסלר, סינן לעברו "בן זונה". השופט קיבל את הדיווח ושלף מיד אדום ישיר לקסלר. עוד דיווח השופט כי במהלך המחצית השנייה, הוזהר המנהל המקצועי של הפועל באר שבע, שרון אביטן, כי מחאותיו כלפי צוות השיפוט עוברות את הגבול. אירוע השיא הגיע לאחר כיבוש השער השני של אשדוד כשצעק לעבר השופט "הרסתם את המשחק".

שרון אביטן. צילום: חגי ניזרי באדיבות one.co.il

אתמול (רביעי) עמדו השניים לדין בבית הדין של ההתאחדות. קסלר הורחק למשחק אחד, לא כולל את ההרחקה האוטומטית אותה הוא ירצה במשחק הקרוב. זו הפעם השנייה שקסלר מורחק העונה, הפעם הראשונה הייתה לאחר ספיגת שני צהובים במשחק ליגה מול הפועל רמת גן. אביטן הורחק לשני משחקים ונאסר עליו להמצא ב"שדה המשחק", כהגדרת התקנון. בנוסף, נקנס אביטן ב-1,000 שקלים.

השופט ציין כי לאחר שריקת הסיום, ניגש אביטן והתנצל בפניו על התנהגותו. לאחר 15 משחקים, מדורגת הפועל באר שבע במקום הרביעי בליגת נערים ג' מרכז.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו