בין האורחים הרבים שהגיעו לפרגן לשחקנים,  למנכ"ל התיאטרון אורן אהרוני ולמנהל האמנותי רפי ניב, היו גם ראש העיר רוביק דנילוביץ', יו"ר אגודת הידידים של התיאטרון עליזה מנור, וחברי אגודת הידידים הנאמנים שמגיעים לכל הצגה: מנכ"לית תיאטרון הפרינג' אפרת זיו אספיס, אנשי העסקים, גבי ואבלין נגר, מאיר וכוכי אלימלך ואמיליה וציון סמדג'ה, אברהם ואתי מימון מתבליני מימון,  ד"ר הילה טהר וד"ר יעל סנה מאוניברסיטת בן גוריון, מנכ"לית נגב מינרלים עופרה חן ועוד ועוד....

עופרה חן הילה טהר אייל שיינר נסרין קדרי מאיר אלימלך ואורן אהרוני

בקרב ידידי תיאטרון באר-שבע לא זכורה מלחמה כזאת על כל כיסא פנוי במחזמר ורבים מהם העדיפו להגיע לפרמיירה ולוותר על צפייה במשחק הכדורגל הדרמטי בין הפועל באר-שבע למכבי תל אביב שלמרבה האכזבה הסתיים בהפסד של הפועל באר-שבע.

עוד אורח מוכר מאוד לחברי אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע היה המנכ"ל לשעבר שמוליק יפרח, שמנהל כיום את הקאמרי, ובא לפרגן לחברים. רוביק דנילוביץ', שהוא גם חברו האישי לא התאפק ושלח עקיצה לשמוליק : "שבא אלינו מהקאמרי כדי לפרגן לתיאטרון הכי טוב בארץ..."

אורן אהרוני רוביק דנילוביץ רעות אלוש ועליזה מנור

התרגשות מיוחדת היתה לחברי אגודת הידידים של התיאטרון בגלל יו"ר אגודת הידידים עליזה מנור שלה היתה סיבה אישית מיוחדת להתרגשות. שכן בתה, ספיר, שיחקה במחזמר בתפקיד חברתה של סוליקא וזכתה למחמאות על משחקה.     

מי שהמתינו לרעות אלוש, כוכבת המחזמר היו כל בני משפחתה בהרכב מלא ובמיוחד האח המפורסם יותר אביב אלוש.  גם נסרין קדרי שכיכבה במחזמר זכתה לחיבוקים ולבקשות סלפי בלתי פוסקות  מהקהל לאחר ההצגה, שלא הפסיקו להריע לשירתה רבת העוצמה.

רעות ואביב אלוש. צילום: דיאגו מיטלברג

קרדיט צילום: דיאגו מיטלברג

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו