תיעוד שמופץ בשעות האחרונות מראה ויכוח בין שני נהגים, אחד מהם נהג אוטובוס בקו 40 של חברת "דן בדרום". לפי הטענות המובעות בסרטון, נהג הרכב הפרטי אומר לנהג האוטובוס כי פגע ברכב אחר וברח, ונהג האוטובוס בתגובה עונה לו "עוף עוף". בין השניים במהרה מתלהט ויכוח.

נהג הרכב הפרטי השיב לנהג האוטובוס ואמר "אני לא חבר שלך", אז הוכה בעוצמה בידי נהג האוטובוס שהשיב לו "אני גם לא רוצה להיות חבר שלך". נהג הרכב הפרטי נפל מעוצמת המכה וראשו פגע באוטובוס. עדי ראייה הזעיקו משטרה אך לא נראה שזה הטריד במיוחד את נהג האוטובוס האלים. הנהג נעצר ושוחרר כעבור 24 שעות בתנאים מגבילים. המקרה נודע להנהלת החברה והנהג יזומן לשימוע לפני פיטורים. 

מהמשטרה נמסר כי האירוע אירע ביום חמישי האחרון בכביש חצרים באר שבע. במשטרה התקבל דיווח על תאונת דרכים ולאחריה אירוע של תקיפה. במשטרה עיכבו את הנהג לחקירה והנהג הנפגע פונה לבית החולים. לאחר האירוע נעצר נהג האוטובוס, תושב הפזורה הבדואית בשנות ה-30 לחייו, ושוחרר לאחר 24 שעות בתנאים מגבילים. בחקירתו קשר עצמו הנהג למיוחס לו. חומרי החקירה הועברו ליחידת התביעות של משטרת ישראל ובהמשך יוגש כנגדו כתב אישום.

מחברת "דן בדרום" נמסר כי הנהג נעצר על ידי המשטרה ביום שישי האחרון וכי הוא יפוטר "כשהתגלה להנהלת החברה המקרה הנהג הושעה מיידית עד לשימוע בפני פיטורים שיתקיים מחר (שלישי) או ביום רביעי הקרוב. בחברה הדגישו כי "אנו מגנים כל סוג של אלימות ובודקים את המקרה".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו