משחק העונה הבטיח הרבה – קיים – אבל לא לצד הנכון. מכבי תל אביב עלתה למקום הראשון על חשבונה של הפועל באר שבע, לאחר 0:1 באצטדיון בנתניה.

צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל IPFL

המחצית הראשונה הייתה משוגעת. על הדשא המשחק אמנם החל בצורה חלשה, אבל בדקה ה-19 המשחק קיבל תפנית רצינית. אבי ריקן שלח טיל מ-18 מטרים, שננעץ במשקוף, נחת מעבר לקו השער, אבל אף אחד מצוות השיפוט לא ראה והתוצאה נותרה מאופסת. הידיעה על כך שהשער היה חוקי הגיעה לאוהדים ולצוות המקצועי של מכבי תל אביב ועל כר הדשא העניינים התחממו.

5 דקות מאוחר יותר, ג'ון אוגו תיקל שחקן צהוב מאחור. ליאני שלף לו כרטיס צהוב, אלא שאז איבד אוגו את העשתונות ומול עיניו של ליאני – דחף את אבי ריקן. ל-ליאני לא נותרה כל ברירה והוא הרחיק את אוגו בצהוב שני. גם לאחר קבלת הצהוב השני, אוגו לא נרגע והשתולל על המגרש. הרבה מאוד שחקנים של באר שבע ניסו להרגיע אותו לפני שיעשה משהו חמור הרבה יותר, והם הצליחו חלקית במשימתם. בדקה ה-35 המזל הרע המשיך לרדוף את באר שבע. בן שהר החל לרוץ לעבר כדור שנשלח לעברו, אך נעצר בבת אחת, נשכב על כר הדשא, מירר בבכי ויצא מהמשחק לאחר שמתח את שריר הירך האחורי.

צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל IPFL

אם חשבתם שהאירועים המטורפים במחצית נגמרו – תחשבו שוב. עוד לפני הסיום, יובל שפונגין הורחק בצהוב השני ובכך ליאני איזן את מספר השחקנים ל-10 מול 10. בדקה האחרונה של המחצית, מכבי תל אביב הגיעה לשתי הזדמנויות, אך הרשתות לא זזו. לעומת זאת, 2 בתוך המחצית השנייה, השער הצהוב הגיע. אלירן עטר ניצל רפיסות בהגנה הבאר שבעית ושלח מקרוב כדור שהכניע את גיא חיימוב – 0:1 צהוב. עד לסיום המשחק, באר שבע בעיקר הייתה רפוייה, הן הגנתית והן התקפית, ולא הצליחה לאיים את השער של ראיקוביץ'. בדקה ה-89 לואי טאהא הורחק בצהוב השני והותיר את האדומים עם תשעה שחקנים.

כעת, באר שבע תקווה לחדשות טובות בגזרת ג'ון אוגו ובן שהר, ובמקביל תתכונן למשחק הראשון במסגרת רבע גמר גביע המדינה, שיתקיים ביום רביעי באצטדיון 'טוטו טרנר'.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו