אייל קורן (כיום אורן), תושב פתח תקווה בן 43, מוכר באזור המרכז כעבריין מין שהורשע בעבירות פדופיליה בילדים. ב-2007 הורשע קורן לאחר שביצע מעשים מגונים בכמה נערים הלומדים במוסד חינוכי בפתח תקווה, והציג בפניהם סרטים פורנוגרפיים. את הגישה לנערים השיג קורן לאחר שהציג עצמו כמדריך מלווה של משחקי כדורגל מטעם קבוצת הפועל בפתח תקווה. ב-2007 כאמור הורשע במסגרת הסדר טיעון ונידון לשלוש שנות מאסר בפועל. במקביל הוטל עליו צו פיקוח על עברייני מין שהוארך מספר פעמים, צו אותו הפר שוב ושוב, והאחרון היה אמור לפוג בעוד כחודש. 

צילום אילוסטרציה (למצולמים אין קשר לכתבה)

אלא שעל פי החשד, קורן שינה את מקום פעילותו אך לא את דרכיו. האחרון לאחרונה נעצר בחשד שהפר שוב את תנאי הפיקוח שלו ונפגש עם קטינים במהלך שנת 2017, הפעם בדרום הארץ. כך פרסם רענן בן צור ב-Ynet. על פי החשד, קורן התנדב לשמש כשופט במשחקי כדורגל לנוער בדרום הארץ וכך ליצור אינטראקציה עם קטינים. כאמור הוא נעצר ובמחשבו האישי נמצאו על פי החשד, חומרים ותמונות שאסורים בשימוש למפוקחי מין.

לאחר מעצרו הובא לדיון הארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה, אך סנגורו דרש לשחררו למעצר בית, זאת כיוון שנעצר רק לאחרונה ומדובר על עבירות שביצע לכאורה בשנת 2017. ישעיהו בעצמו טען להגנתו כי הוא נמצא בטיפול תרופתי שאמור לדכא את היצר המיני, וכי זה עוזר לו מאוד. עוד טען כי "שבע שנים שאני לא פוגע ולא פגעתי". בבית המשפט החליט השופט לשחררו למעצר בית ובתנאים מגבילים.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו