תוצאות המחזור עד כה לא היטיבו עם הקבוצות, ניצחונות של הפועל חיפה ובית"ר ירושלים גרמו לצמרת להיות צפופה שוב, ושתי הקבוצות הללו יכולות להיות מרוצות מכך שבאר שבע או מכבי תל אביב תאבדנה נקודות הערב. מי שמגיעה למשחק מהמקום הראשון היא הפועל באר שבע.

צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל

ברק בכר לא צפוי לבצע שינויים מרחיקים לכת בהרכב. ההערכה מדברת על כך שבכר יעלה שוב עם שלושה בלמים, שיטה שכבר נוסתה בעבר במשחקי הקבוצה. צמד הבלמים שבוודאות יעלה יהיה מתן אוחיון ולואי טאהא, כשצירופו של עבד אלחמיד למרכז ההגנה תלוי בהחלטתו של בכר סמוך למשחק.

"לא נבוא לשחק על תיקו כדי לשמור על סטטוס קוו", אמרו במועדון, "ב"ש מגיעה בכל משחק כדי לנצח".

חנן ממן ומראוון קבהא צפויים להיות בסגל וקיים סיכוי שממן אף יפתח. באשר לקבהא, השחקן לא שיחק כבר חודשיים משחק רשמי ולכן סיכוייו לפתוח קלושים, אך יהיה בסגל על מנת להשתמש בו במידת הצורך. מיכאל אוחנה לא זומן לבית המלון של הקבוצה, לא ייכלל ובסגל והנתק בינו לבין המועדון נמשך. באשר לאוחנה אמר גורם במועדון: "לפני שהוא יפרסם התנצלות (לא פורסמה עד כה – נ.ס), אין לו מה לחשוב על חזרה לדשא".

דריכות גבוהה בקבוצה לקראת המשחק הערב, אם כי ברור כי המשחק הזה לא יחרוץ את גורל האליפות. לשתי הקבוצות צפויים עוד שני משחקים ראש בראש וכשהפועל חיפה ובית"ר נושפות בעורפן, המאבק על הצלחת עלול להימשך עד המחזור האחרון.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו