מספר שבועות לאחר ש"מקורביו" של מיכאל אוחנה טענו כי מעמדו המקצועי בבאר שבע נפגע וכי אין הוא רוצה להישאר בקבוצה, הסאגה חוזרת לסיבוב שני.

על פי הדיווחים, אוחנה ביקש ביממה האחרונה מאלונה ברקת להשתחרר באופן מיידי מהקבוצה. אוחנה ממשיך להיות לא מרוצה ממעמדו המקצועי ושוב עלו הטענות באשר לקשר שנפגע בינו לבין הקבוצה בעקבות העובדה שאינו מיוצג על ידי סוכן השחקנים, דודו דהאן.

מיכאל אוחנה. צילום מתוך האינסטגרם

דווקא לאחר שהתפוצצה "פרשת המקורבים", אוחנה קיבל דקות רבות, אך לא הראה ניצוצות על כר הדשא. במשחק בגביע המדינה אמש, השחקן פתח בהרכב והוחלף במחצית השנייה, מכיוון שאם היה סופג כרטיס צהוב – היה מחמיץ את המשחק מול מכבי תל אביב.

ואם בצהובים עסקינן – בבאר שבע מעריכים שהסיבה לדרישה התמוהה של השחקן טמונה בכך שקבוצה גדולה מעוניינת לשלם לו סכום כסף גבוה מזה שהוא מקבל בבאר שבע, ומסרים על כך הועברו לו ולמקורביו. שמה של מכבי תל אביב, כמו גם מכבי חיפה, הוזכרו בהקשר הזה, אך כעת הדבר נותר בגדר ספקולציה בלבד.

אלונה ברקת וברק בכר ייאלצו לעשות חושבים בנוגע לשאלה איך פותרים את הפלונטר הזה. עם או בלי קשר, ייתכן שחזרתו של איסאק קואנקה לסגל, תגרום לכך שאוחנה וקואנקה "יתחלפו" במעמדם ברוטציה. קואנקה יחל לקבל דקות רבות יותר, ואילו אוחנה – יתייבש על הספסל או מחוצה לו.

מטעם מיכאל אוחנה טרם נשלחה הודעת גינוי בסטורי.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו