חנן ממן יהיה שחקנה של הפועל באר שבע. הדבר אמנם עדיין לא הוכרז באופן רשמי על ידי אחד מהמועדונים, אך נראה ששום דבר לא יכול לטרפד את העסקה. בפגישה שערכו נציגי השחקן עם נציגי באר שבע כבר לפני יותר משבועיים, סוכמו כל הפרטים אך בבאר שבע היו צריכים לחכות לתחילת ינואר כדי לפתוח עם ממן במשא ומתן.

לממן אין חוזה לעונה הבאה בהפועל חיפה, ומהצד של יואב כץ השתהו עם ההצעה, כך שזה אפשר לשחקן לפתוח במשא ומתן עם כל קבוצה שחפצה בשירותיו. כך או כך, בסביבתו של ממן מאמינים שההצעה של ברקת הייתה גבוהה משל כץ, והוא היה בוחר באלופת המדינה.

חנן ממן (צילום מתוך פרופיל האינסטגרם)

כעת השאלה היחידה שנותרה לא פתורה היא מתי חנן ממן יעבור לבאר שבע. בתחילה, היה נדמה כי זה יקרה בקיץ. בימים האחרונים, המשא ומתן קיבל תפנית, ובבאר שבע הבינו כי תמורת סכום כסף שאותו הם כן מוכנים לשלם, יהיה ניתן להשלים את העסקה כבר בינואר. בימים הקרובים צפויה בתשובה בנושא. כאמור, בבאר שבע רוצים לעשות הכול על מנת שזה יקרה כבר בינואר, בעיקר בשל העובדה שבכר משווע לשחקן יצירתי שיכול להוסיף "חיים" למשחק הקבוצה.

ממן (28) גדל בהפועל חיפה. במהלך הקריירה עבר בהפועל תל אביב, בבית"ר ירושלים וגם להרפתקה קצרה בבלגיה בקבוצת בוורן. כיום נחשב לאחד השחקנים הטובים בליגה. על פי נתוני מנהלת הליגות לכדורגל, ממן מדורג שני בקטגוריית "מסירות המפתח". במקום הראשון נמצא מאור מליקסון. כבש עד כה ארבעה שערי ליגה בדרך לעונה הנפלאה של הפועל חיפה. בעונה שעברה הבקיע ארבעה שערים בתוך 11 דקות מול מ.ס כפר קאסם מליגה א', במסגרת גביע המדינה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו