צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל

אוהדי הפועל באר שבע התגעגעו ל'טוטו טרנר' ובחמישה ימים הקרובים הם הולכים לקבל מנה כפולה מהמבצר האדום. היום תתמודד אלופת המדינה נגד בני יהודה וביום ראשון בקרב צמרת מול הפועל חיפה.

לאחר ניצחונה של בית"ר ירושלים אמש, באר שבע איבדה את המקום בפסגה, כאשר ניצחון יחזיר את מאור מליקסון והחברים להסתכל על כל הליגה מלמעלה. שעה לאחר פתיחת המשחק בבאר שבע, יחל המפגש המסקרן בין מכבי תל אביב למכבי נתניה, שהתוצאה בו תהיה חשובה למאבקי הצמרת בהמשך העונה.

השאלה המרכזית היא האם טוני וואקמה יפתח בהרכב. הניגרי סוחב פציעה טורדנית שטרם התאושש ממנה בצורה מלאה ובעקבותיה לא נכלל בסגל משחק הגביע מול אחי נצרת. למרות זאת, וואקמה כן השלים אימונים מלאים בימים האחרונים ולכן הסברה הרווחת היא שהוא יפתח בהרכב ויקווה לשפר את יכולתו מהמשחקים האחרונים בהם שותף, על מנת לא לגרור את באר שבע, שוב, למותחן בדקות הסיום.

מלבד וואקמה, ברק בכר צפוי לעלות בהרכב החזק שעומד לרשותו, ללא הפתעות מיוחדות. כבכל משחק, ההתלבטות המרכזית תהיה בעמדת הקישור ובעמדת החלוץ. מסתמן כי תומאש פקהארט ומיכאל אוחנה יהיו אלה שיפתחו. גיא חיימוב ימשיך בין הקורות.

בקבוצה מאוכזבים מהעובדה שלא כל הכרטיסים להתמודדות נמכרו ויתרה מכך, ברשתות החברתיות מוצעים לא מעט כרטיסים למכירה להתמודדות, ביחס למשחקים קודמים.

עמית ביטון יושאל לאשדוד

בלמה הצעיר של הקבוצה, עמית ביטון, צפוי לבלות את חצי העונה הקרובה במ.ס אשדוד. ביטון היה שחקן הרכב של הפועל עכו במהלך חצי העונה הראשונה, אך בבאר שבע סיכמו עם אשדוד על השאלתו, חרף העובדה שאשדוד השאילה לפני מספר ימים את בלמה של מכבי תל אביב, יגור פיליפנקה.

החתימה הרשמית טרם הושגה, אך העסקה לא צפוייה ליפול. במהלך חודש ינואר צפויים להתרחש עוד מספר שינויים בגזרת המושאלים של הפועל באר שבע, כבמרכז עומד אמיר חלאיילה, שבו גילו מספר קבוצות בליגת העל ובליגה הלאומית התעניינות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו