אז מי יהיה איש השנה שלכם? כנסו והצביעו! 

39,757 - זה מספר ההצבעות שנקלטו במערכת נכון ל-11:00 ה-31.12.2017. מספר גבוה של מצביעים מוכיח לנו שלתושבי באר שבע אכפת ורוצה להוקיר את האנשים שהיו כאן ועשו לנו את השנה החולפת. בין הקטגוריות השונות ישנם מאבקים צמודים, במהלך השבועיים האחרונים היו תהפוכות רבות בין המובילים ובחלק מהקטגוריות המובילים פתחו פער. כשישי שעות אחרונות להצבעה ואחוזים בודדים מפרידים בין המנצח למקום השני, הכל עוד פתוח, והכל יכול להשתנות.

בקטגוריית אושיית הרשת של באר שבע לשנת 2017, ישנם שני מתמודדים שמובילים ראש בראש- יקיר עמר, ששולט ברשת הפייסבוק, כשמולו עומדת אלילת השמלות והאינסטגרם, עדן לוי. מדובר באחוזים בודדים שמפרידים בין השניים ועד סגירת ההצבעות, הכל עוד פתוח.

צילום מסך

בקטגוריית איש העסקים של באר שבע לשנת 2017, מהפך: רוויט אזוט, יו"ר התאחדות בעלי המלאכה והתעשייה מחוז דרום עקפה את משה אביסרור ובניו שבונים ומשקיעים רבות בבירת הנגב. גם פה מדובר באחוזים בודדים, ההצבעה עדיין פתוחה והכל יכול להשתנות.

צילום מסך

בתחרות אשת השנה בתרבות נכון לעכשיו יותר ממחצית מהקולות הלכו לבת-חן סבג- יוצרת והכוכבת של הסדרה "מטומטמת. נראה כי כך זה ישאר עד סוף ההצבעה, האם תהיה פה הפתעה?

צילום מסך

גם בקטגוריית איש השנה בספורט, יש אישה אחת בראש שכבר קטפה יותר ממחצית מהקולות, אלונה ברקת. גם כאן, האם נזכה לראות הפתעה גם כאן?

צילום מסך

בקטגוריית אשת השנה בחינוך יש מאבק צמוד בראש כשכל הזמן מישהי אחרת לוקחת את ההובלה: נכון לעכשיו זוהי מנחת המשפחות וההורים אביגיל אוקנין שעומדת בראש עם 39% אבל מנהלת מקיף א' גילה בלאיש גם היא עדיין בתמונה עם רק 7% פחות. מנהלת מקיף ו' מתי מנדלין במקום השלישי נכון לעכשיו עם 22%.

צילום מסך

תואר מתנדב/ת השנה מגלה מעורבות רבה בציבור. אמנם כרגע מנהל הפרויקטים במחלקת הנוער של הפועל ב"ש, ד"ר אופר מוכתר מוביל עם כ-40%, אך המתנדבת החזקה של באר שבע ציפורה חלפון לא רחוקה ממנו ובשעות האחרונות שנותרו, הכל עוד פתוח. עדיין במירוץ האישה עם לב הזהב, אלינור רווח-אזולאי.

צילום מסך

לפני כשבוע סיפרנו לכם שזה דן לייבל, ממועדון הפורום שמוביל את הסקר בקטגוריית איש חיי הלילה של השנה, אך כרגע נוצר מהפך וזהו יעקב כהן מהבר גיורא שמוביל בסקר. האם דן לייבל יזכה שנה שנייה ברציפות בתואר איש חיי הלילה של השנה? או יעקב כהן? הכל עוד פתוח ואלו שעות אחרונות לקבוע.

צילום מסך

אז מי יהיה איש השנה שלכם? כנסו והצביעו! 

קולאז' אנשי השנה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו