יממה לאחר הניצחון הלא מרשים, בלשון המעטה, על בני סכנין – בהפועל באר שבע כבר מתכוננים לקראת יום חמישי, גמר גביע הטוטו נגד היריבה המרה, מכבי תל אביב.

דודזאדה וביטון. צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל

אמש נרכשו הכרטיסים האחרונים ליציעים הרגילים עבור אוהדי הפועל באר שבע. משמעות הדבר היא שכעת ניתן לקנות רק את הכרטיסים היקרים ליציעי הזהב, אך מבדיקה שערכנו עולה כי גם הכרטיסים הללו לא נותרו בכמויות רבות. טרם ידוע האם תנתן הקצאה נוספת לאוהדים האדומים, שידחפו את הקבוצה לניצחון על הצהובים ולתואר שני העונה. אצל היריבה, לעומת זאת, יש עדיין כרטיסים רבים למכירה

וואקמה בספק

אין הרבה דברים חיוביים שברק בכר לקח מהמשחק אמש. הקבוצה נראתה נורא במחצית הראשונה, וחרף הניצחון, הפרצופים בצוות המקצועי לא היו שמחים. בסיום המשחק, אמר בכר על המחצית השנייה: "היא הייתה פחות גרועה מהראשונה". ניב זריהן נטש את המשחק בעקבות פציעה והיום יתברר האם השחקן, שרק חזר מפציעה לפני מספר שבועות, ייאלץ להיעדר שוב.

השאלה העיקרית בנוגע ליום חמישי תהיה שיתופו של טוני וואקמה. נכון לעכשיו, העניינים לגביו אינם ברורים והוא עדיין נותר בספק לקראת הגמר. איסאק קואנקה צפוי לחזור לסגל ואולי אף לפתוח. מבחינת בכר, מדובר בכאב ראש לא קטן. למרות העובדה שמדובר בגמר נגד מכבי תל אביב, שלושה ימים לאחר מכן יתקיים משחק ליגה לא פשוט מול מכבי נתניה. בכר ייאלץ לעשות חושבים כיצד והאם לבצע את הרוטציה לקראת שני המשחקים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו