בסוף השבוע שעבר נחתם הסכם שיתוף פעולה חדש בישראל בין חברת היישום של אוניברסיטת בן גוריון, ב.ג. נגב טכנולוגיות, לבין חברת PayPal, לטובת מחקרי פיתוח בתחומי ה-big data, Machine learning ו-cybersecurity.

נטע כהן, מנכ"ל חברת היישום של האוניברסיטה, חברת ב.ג. נגב טכנולוגיות ומתן פרנס, מנכ"ל PayPal ישראל חותמים על ההסכם (צילום: דני מכליס, אוניברסיטת בן-גוריון)

שיתוף פעולה זה של חברת PayPal הינו שיתוף הפעולה הראשון שלה עם מוסד אקדמי, והפרטים אודותיו נמסרו בכנס Nextech הבינלאומי לטכנולוגיות מתקדמות שנערך בפארק ההיי-טק בעיר. כמו כן, גם כנס זה מהווה מפגש ראשון מסוגו בישראל בכלל ובבאר שבע בפרט, המחבר בין אלה העוסקים בפיתוחים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר בתעשייה העולמים לבין האקדמיה.

"אנחנו מהווים את חוד החנית של המחקר בתחומי הביג דאטה, בינה מלאכותית ואבטחת מידע, אשר לשמחתנו עומדות לרשות החברות המובילות בעולם הייטק היום", אמר נטע כהן, מנכ"ל חברת היישום של האוניברסיטה, חברת ב.ג. נגב טכנולוגיות, במעמד החתימה על ההסכם. "באר שבע הפכה בשנים האחרונות למרכז עולמי של אבטחת מידע בשנים האחרונות, מה שמשך אליה חברות בינלאומיות מובילות. הנוכחות של  PayPalמאפשרת לחברה גישה לטכנולוגיה ולאנשים מוכשרים באקו-סיסטם זה" הוסיף כהן.

נטע כהן, מנכ"ל חברת היישום של האוניברסיטה, חברת ב.ג. נגב טכנולוגיות ומתן פרנס, מנכ"ל PayPal ישראל (צילום: דני מכליס, אוניברסיטת בן-גוריון)

“ההסכם יאפשר ל-PayPal למנף את רמת המחקר והחוקרים של אוניברסיטת בן-גוריון, המתבססים על שנים של מחקר פורץ דרך", אמר מתן פרנס, מנכ"ל PayPal ישראל. "שיתוף הפעולה יחזק את ההובלה הגלובלית של  PayPalבשימוש בטכנולוגיות Machine Learning ו- Big Data לאיתור הונאות, ניהול סיכונים ואבטחת סייבר. זה יאפשר לנו להמשיך להעניק את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום אבטחת התשלומים ליותר מ- 192 מיליון לקוחות PayPal ברחבי העולם".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו