התקווה היא כי השחקנים והצוות המקצועי יספיקו לנחות בבולגריה ולערוך את כל ההכנות הנדרשות לפני צום תשעה באב, שיחל עם שקיעת החמה. מספר שחקנים מסורתיים שמשחקים בקבוצה, ביניהם מיכאל אוחנה ושיר צדק, עדיין לא החליטו האם הם צמים, וזאת בשל העובדה כי אי-אכילת מזון במהלך יום שלם פוגמת בהכנות הגופניות לקראת המשחק.

-

הקבוצה המריאה לבולגריה בסגל מלא, מלבד השחקנים הפצועים איסאק קואנקה ובן שהר, שבכל מקרה לא ישותפו במשחק. בן שהר העלה הבוקר סרטון לעמוד האינסטגרם שלו ובו הוא נראה מתאמן יחד עם קואנקה בחדר הכושר. שהר שאל את קואנקה "איך אתה מרגיש" וקואנקה ענה "טוב מאוד, טוב מאוד". ההערכה היא כי קואנקה יהיה כשיר למשחק הפלייאוף הראשון, אך בן שהר ייאלץ להמתין עוד מספר חודשים עד שיחזור לכר הדשא.

בניגוד אלייהם, הקשר ניב זריהן, טס עם הקבוצה למרות שלא יהיה חלק מהסגל למשחק. במועדון הסבירו כי זריהן נמצא בתהליך החלמה מתקדם ואינם מעוניינים שהוא יפספס את האימונים הקרובים עם הקבוצה. באשר להרכב – ברק בכר צפוי להמשיך עם אותו הרכב שעלה במשחק הבית בשבוע שעבר. מאור מליקסון כשיר וייפתח. גם אליניב ברדה כשיר, אך ברק יפתח עם מוחמד גדיר, שכבש צמד במשחק גביע הטוטו מול אשקלון ביום שבת.

מספר רב של אוהדים באר שבעיים כבר נמצאים כרגע בבולגריה. האוהדים מתפזרים בין הערים בורגס ו-ורנה, אשר רחוקות בין שעה וחצי לשעתיים מהעיר רזגארד, בה יתקיים המשחק. ישנם אוהדים שילונו בעיר בוקרשט שברומניה, שגם היא רחוקה כשעתיים נסיעה מרזגארד. את הקבוצה צפויים ללוות כ-350 אוהדים, כאשר יש כמה עשרות שטסו ללא כרטיס ומקווים להשיג כזה ליציעים הבולגרים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו