-

מאור מליקסון, שסבל מכניסות ברוטאליות חוזרות ונשנות של שחקני לודוגורץ בניצחון (0:2) של אלופת המדינה ברביעי האחרון, צפוי לאיים על ההגנה הבולגרית גם במשחק הגומלין. מליקסון ערך אתמול צילום שהבהיר את חומרת הפציעה. התוצאות הגיעו היום והן משמחות עבור באר שבע – אין נזק חמור, ישנה חבלה בלבד. המשמעות היא שמליקסון ינוח בימים הקרובים וימריא עם הקבוצה לבולגריה. מוקדם לקבוע האם יוכל לפתוח בהרכב.

בתוך כך, בשבת תתחיל באר שבע את השתתפותה במפעל השלישי בחשיבותו בישראל – גביע הטוטו. המשחק יתקיים בשעה 21:00 והיריבה תהיה השכנה מדרום, הפועל אשקלון. בבאר שבע, כצפוי, יגיעו למשחק ללא לחץ וכל השחקנים שפתחו ב-11 מול לודוגורץ לא ייפתחו, וייתכן אף כי לא ישותפו. האוהדים שכן יגיעו יזכו לראות על כר הדשא את המחליפים של הקבוצה, כמו גם מספר שחקנים מקבוצת הנוער, וכאלה שעלו לבוגרת במהלך הקיץ. בנוסף, ייתכן החלוץ תומאש פקהארט יערוך את הופעת הבכורה מחר.

-

אמנם במועדון לא מזלזלים במפעל, ומצפים מכל שחקן שיעלה שייתן את כל כולו, אך גם לא לוקחים את המשחק, ובכלל את מפעל גביע הטוטו, בכובד ראש. גם הקהל צפוי להצביע ברגליים ולא למלא את אצטדיון 'טוטו טרנר', כפי שאנחנו רגילים לראות. הצפי הוא לכ-6,000 איש שיגיעו במוצאי שבת. בחלק מהרשתות החברתיות, הביעו אוהדים זעם על העובדה שכרטיס ליציע המערבי והמזרחי עולה 100 שקלים ובנוסף כי המחיר הוא אחיד לכל שכבות הגיל.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו