1. אתמול נערך המשחק הראשון במסגרת מוקדמות ליגת האלופות בין הפועל ב"ש ללודוגורץ (אלופת בולגריה), הפועל באר שבע הגיע למשחק ללא שני החלוצים הבכירים שלה (אליניב ברדה ובן שהר פצועים) והחיסרון בחלוץ עם ביטחון הורגש מאוד כשמוחמד גאדיר קיבל לא מעט הזדמנויות אך לא השכיל לכבוש.

-

2. הפועל באר שבא צריכה לעשות הכל בכדי למנוע עזיבה של נוואקמה ששוב הוכיח כמה הוא מעל הליגה ושחקן לגיטימי לליגה בכירה יותר (בהרבה). הפועל באר שבע נעזרה המון באלילת המזל ובכישרון והעקשנות של נוואקמה ומליקסון (שיחק פצוע עד שהוחלף), לעתים נראה שבאר שבע לא השכילה להתעלות על לודוגורץ, החזיקה בכדור בצורה טובה, שיחקה משחק מסירות משובח והציגה סגנון יפה לעין.

3. לצד הצלות גדולות של חיימוב היו גם מספר כדורים ששרקו ליד קורות השער והחסירו פעימה אצל האוהדים באדום. לודוגורץ הפסידה פעמיים בטרנר, ראשית התוצאה 2:0 שמחייבת אותם לכבוש שלושה שערים ושנית העובדה שיצאו מכאן ללא שער חוץ שהיה מסבך את העניין בשביל באר שבע.

4. הפועל באר שבע חייבת רענון בהגנה, שיר צדק היה כבד מאוד ואפילו מסר מסירה מסוכנת אחורה לחיימוב שבמידה מסויימת הייתה עלולה להביא לשער, בן ביטון וקורהוט התקשו מאוד להתמודד עם הסגנון של הבולגרים ורק ויטור היה פשוט נפלא ומנע בעצמו מספר מצבים מסוכנים.

5. אוגו היה נפלא וירד המון לקבל כדורים וגם לחלץ כאלה משחקני הקישור של הבולגרים. דן איינבינדר לא בדיוק היה במשחק, אבל הוא עוד ישתפר וייכנס לעניינים. מליקסון פשוט התעלל בשחקני לודוגורץ שלא ידעו איך להתמודד איתו וביצעו עליו עבירות קשות ואף גרמו לו לפציעה. מעל כולם היה הגנרל של טרנר נוואקמה שכבש את הראשון (בישול של מליקסון) ובישל את השער השני למיכאל אוחנה.

-

6. בשבוע הבא צפוי לבאר שבע מפגש לא פשוט בכלל מול הבולגרים, לודוגורץ אלופת בולגריה וכזו שכבר חוותה פעמיים את שלב הבתים של ליגת האלופות והשיגה תוצאות נאות מול קבוצות צמרת באירופה. יהיה מעניין והפועל באר שבע חייבת לכוון לכבוש שער מהיר שיוציא את הרוח מהפרשים של הבולגרים.

7. אסור להספיד את הבולגרים, להזכירכם בעונה שעברה הפועל באר שבע ספגה 5:2 מול סלטיק בחוץ, הסקוטים הגיעו לארץ עם ביטחון גבוה שהם כבר עשו את זה. בפועל הם כמעט והודחו בגלל שאננות זו. באר שבע חייבת להיות בשיא הריכוז, העפלה לשלב הבא תבטיח עונה אירופית ארוכה שכן במידה ובאר שבע תעבור את המשוכה הבאה שלה היא תשחק לראשונה בתולדותיה בשלב הבתים של ליגת האלופות, במידה ולא היא תנשור ישירות לשלב הבתים של הליגה האירופית.

8. במידה ולא יעברו את לודוגורץ ינשרו השחקנים של בכר לשל הפלייאוף של הליגה האירופית. במידה ובאר שבע לא תשחק באחד מהבתים של המפעלים המכה הכלכלית תהיה קשה מאוד שכן אלונה ביצעה רכש מרשים מאוד אך גם יקר בהתאם.

9. בואו נתפלל שהעונה האירופית תהיה ארוכה לפחות כמו זו של העונה שעברה, בהצלחה להפועל באר שבע.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו