בהפועל באר שבע התעוררו עם חיוך הבוקר, לאחר הניצחון 0:2 על אלופת בולגריה, לודוגורץ בשלב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות. יחד עם זאת, גם במועדון הבהירו שהחל מהיום, בצוות המקצועי יעבדו חזק על מנת להוריד את האופוריה מהשחקנים, שכן רק חצי מהמשימה הושלמה – ויש עוד משחק לא פשוט בבולגריה.

מחמאות רבות הוענקו לטוני וואקמה, שהיה אחראי לשני השערים. לאחר המשחק, וואקמה נקרא ליציע הדרומי וקיבל חיבוק חם מהאוהדים. הוא הגיב בתנועות שמסמלות "אני כאן כדי להישאר", זכר לפרשת מעברו לסין, ואף נישק את הסמל שעל החולצה. באצטדיון נכחו מספר סקואטים מאירופה, ביניהם של קבוצת ווסטהאם האנגלית, שהגיעו לעקוב אחר השחקנים הבולגרים, אך לא מן הנמנע שמי שנרשם בפנקס הוא דווקא וואקמה.

שחקן נוסף שזכה לשבחים הוא מאור מליקסון. כבר מהדקה השנייה, היה ניתן לראות על כר הדשא כי הבולגרים "סימנו" את מליקסון. הקשר ספג מכות חזקות מאוד משחקני ההגנה הבולגרים, ונזקק לטיפול דקות ארוכות, אך למרות זאת – המשיך לשחק עד הדקה ה-75. לאחר המשחק, מליקסון הגיע להודות לקהל כשקרח מוצמד לרגלו ובנוסף הוא התלונן על כאבים. נכון לעכשיו, הוא נמצא בספק גדול למשחק הגומלין. היום יעבור צילום שלאחריו תתברר תמונת המצב.

עוד לפני הגומלין בבולגריה – תפתח הפועל באר שבע בעוד יומיים את דרכה בגביע הטוטו במשחק בית מול הפועל אשקלון. במשחק הזה צפויים לשחק מרבית שחקני הסגל העמוק, וכמה משחקני הנוער. קיים סיכוי שתומאש פקהארט, שהוצג אתמול לפני שריקת הפתיחה, יערוך את הופעת הבכורה במשחק במוצאי שבת (21:00). הזר החדש הנוסף של המועדון, איסאק קואנקה, עדיין פצוע ולא ייכלל בסגל בשני המשחקים הקרובים. אגב, קואנקה בחר אתמול לשבת עם האוהדים ביציע הדרומי, ולא באיזור האח'מים.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו