קרב אירופי נוסף יתקיים הערב (20:00) באצטדיון טוטו טרנר, כשהפועל באר שבע תארח את אלופת בולגריה, לודוגורץ רזגראד במטרה להמשיך את החלום אל עבר שלב הבתים של ליגת האלופות.

-

ברק בכר צפוי לפתוח בהרכב דומה לזה שעלה במשחק הבית מול בודפשט הונבד. השינוי היחידי שבכר צפוי לעשות, יהיה שינוי כפוי, כשמוחמד גאדיר יחליף את בן שהר הפצוע. עבור גאדיר תהיה זו הזדמנות נדירה לנסות ולעלות בהיררכית החלוצים, שכן, בעונה שעברה היה פצוע לתקופה לא מבוטלת וכמעט ולא הראה את יכולתו במגרש. גאדיר פתח רק פעם אחת בעבר במשחק במסגרת האירופית בבאר שבע – היה זה המשחק בטורקיה מול בשיקטאש בעונה שעברה.

הבלם מיגל ויטור שהיה בספק למשחק, עקב פציעה באימון כדורסל באולם הספורט של אוניברסיטת בן גוריון, ערך אתמול אימון מסכם מלא, עבר מבחר כשירות וצפוי לפתוח במרכז ההגנה יחד עם הבלם שיר צדק. מהמשחק ייעדרו הקשרים ניב זריהן ואיסאק קואנקה, שסוחבים פציעות מזה מספר שבועות. באשר לרכש החדש תומאס פקהארט – הצ'כי לא ישחק במשחק הקרוב, אך בקבוצה עושים את מירב המאמצים על מנת לשלבו בסגל לקראת הגומלין בבולגריה, בעוד שבוע.

אצטדיון 'טוטו טרנר' צפוי להיות מלא בכ-16,000 אוהדים שיעניקו, כרגיל, אווירה ביתית וינסו לדחוף את הקבוצה לניצחון. בקבוצה שמו דגש על העבודה כי שער חוץ יהווה יתרון פז לבולגרים, ועבדו על שמירת האגפים, לאור ריבוי שחקנים טכניים אצל אלופת בולגריה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו