החל מחודש ספטמבר הקרוב יתחילו הקורסים הראשונים במכללת NLP' לשם שינוי' בבאר שבע המתמחה בשיטת NLP למצוינות אישית, התפתחות ושינוי. כחלק מההכנות לפתיחת המכללה ועל מנת לחשוף את תחום ה-NLP החליטו בהנהלת המכללה לקיים סדנת חשיפה חווייתית שמטרתה לחשוף את המשתתפים לשיטת ה-NLP על כל תחומיה. 

המכללה להכשרת מאמנים, אומן ורב אומן בשיטת NLP, קיימת כבר עשור עם סניפים ברחבי הארץ. נכון לעכשיו הסתיימו מעל 140 מחזורים במגוון רחב של קורסים.  מיקי ברקל, מייסד מכללת "NLP לשם שינוי ", עוסק בתחום מעל עשרים שנים והינו תלמידו ונציגו הרשמי בארץ של ד"ר ריצ`ארד בנדלר מייסד השיטה. שיטת הNLP- שואפת להטמיע באמצעות לימוד את הכלים והמיומנויות לאורח חיים מודע ומעצים לכל אדם. המכללה מקדמת חדשנות בתחום ה- NLP ובנוסף על קורסי האומן והמאמן בשיטת ה- NLP, ניתן ללמוד התמחויות שונות כגון: דמיון מודרך, טיפול בIEMT, טיפול בפסיכו-מטפוריקה ועוד.

 שיטת NLP מציעה מגוון טכניקות ומיומנויות פסיכולוגיות שמטרתן יצירת השפעה ושינוי במחשבות, רגשות והתנהגויות ודרך זה שינוי של הרגלים, דפוסים ואוטומטים ורתימתם להשגת תוצאות רצויות. השיטה שואפת לשינוי ושיפור התקשורת הבין-אישית והתוך-אישית. השיטה פותחה בארצות הברית בשנות ה-70 וכיום נעשה בה שימוש טיפולי, עסקי ובסדנאות וספרים לאימון אישי ושיפור עצמי.

רוני מסיקה, מנהל מכללת NLP לשם שינוי סניף באר שבע והדרום סיפר כי: "בתור תושב באר שבע ותיק, אני רואה איך העיר מתפתחת מבחינות רבות ואני חושב שזה מן המתבקש להעניק לתושבי העיר גם כלים של התפתחות אישית. אני מתרגש לתת לתושבי באר-שבע בפרט ואזור הנגב בכלל את האפשרות להכיר את השיטה שעיצבה את חיי ומקווה שכמוני ירגישו כלל המשתתפים בכנס ובקורסים".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו