תמה, ככל הנראה, עונת המלפפונים 2017/2018 של הפועל באר שבע. ברק בכר חיפש זמן רב אחר חלוץ מטרה שצפוי לחזק את החוד של אלופת המדינה, והיום הוא מצא. תומאש פקהארט הצ'כי נחת אתמול יחד עם אשתו ובתוך כמה שעות ביצע בדיקות רפואיות בסורוקה ועבר אותן בהצלחה. היום הגיע לאצטדיון 'טוטו טרנר' ושם חתם על החוזה ל-3 העונות הקרובות.

-

פקהארט שיחק בעונה שעברה בא.א.ק אתונה היוונית, בה כבש 12 שערי ליגה. למרות העונה המוצלחת, השחקן עזב את יוון וחיפש את היעד הבא. היו לו מספר הצעות, אחת מהן ממכבי חיפה אך בסופו של דבר המשא ומתן מול הירוקים לא הבשיל. אחד הגורמים שהשפיעו על החלטתו של פקהארט היה אלמוג כהן. בעברו, שיחק פקהארט עם כהן באינגלשטדד, קבוצתו הנוכחית של אלמוג כהן בבונדסליגה. כהן סיפר כי פקהארט התלבט עימו האם להגיע לקבוצה וכהן הרעיף תשבוחות על העיר, דבר שגם לפקהארט להיענות בחיוב להצעה הבאר שבעית.

בשל מצוקת החלוצים, ייעשו בקבוצה מאמצים כבירים על מנת להכשיר אותו למספר כזה או אחר של דקות משחק לקראת המשחק ביום רביעי מול לודוגורץ. למרות האמונה הרבה, בצוות הרפואי של הקבוצה לא תולים בו תקוות, לפחות לא למשחק הראשון בשבוע הבא.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו