הפעילות התקיימה במסגרת פעילות של חברת אדמה בקהילה, שמתקיימת בערים הסמוכות לפעילות החברה והינה משמעותית מאוד בעיר באר שבע. במהלך יום ההתנדבות עובדי החברה נחשפו גם לפעילות המבורכת של ארגון "יד שרה".

אחד מעובדי החברה ציין במהלך ההתנדבות כי הוא נחשף לפעילות הסניף כאשר הוריו נזקקו לציוד עזר והוא שמח שיש לו סוף סוף את ההזדמנות להחזיר ולתרום מהידע שלו לטובת הסניף.

חברת אדמה בחרה לאמץ את סניף יד שרה באר שבע ולשתף פעולה לאורך כל השנה לרבות בוחנים כעת במתן סיוע להקמת גינה טיפולית לנעזרי השיקומון.

דוד בן סימון, סמנכ"ל תפעול ישראל באדמה ציין כי "התנדבות עובדים היא ערך שכבר זורם באופן טבעי בעורקי עובדי החברה. אנו גאים על הפעילות שלנו בקהילה ואני שמח שסניף יד שרה בבאר שבע נתרם מפעילותנו. חשוב להוקיר תודה גם לגופים כמו יד שרה שלאורך השנה מסייעים לכל כך הרבה אנשים וזו הייתה הזדמנות נהדרת עבורנו להיחשף עוד לפעילות הארגון. אני סמוך ובטוח שזוהי תחילתה של ידידות מופלאה".

גרגורי דוברובסקי, מנהל אתר באר שבע באדמה מכתשים "זו הייתה חוויה מעצימה מאוד עבורנו והשגנו מספר מטרות ביום זה – הגענו כדי לסייע וגם כדי לגבש את הצוות ויצאנו עם סיפוק ענק וחיוך רחב. גילינו שבמספר שעות של התנדבות הצלחנו לבצע עבודה של חודש וחצי. אני מאמין שזה יהיה משהו מתמשך ונמשיך לסייע גם מעבר למה שמצפים מאיתנו".

מיכאל בנסון, מנהל סניף יד שרה בבאר שבע אמר בסוף הפעילות "אני מודה לחברת אדמה ולעובדיה שבאו להתנדב אתמול ביד שרה באר שבע. אנחנו מאד שמחים שבחרתם לאמץ אותנו ואני מקווה מאד שהעובדים גם נהנו, גם למדו על יד שרה, וגם הרגישו שהם תרמו, כי הם תרמו ובגדול".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו