בהפועל באר שבע שמחו אתמול לאחר ההעפלה לסיבוב המוקדמות השלישי בליגת האלופות. הקבוצה גברה 2:3 על אלופת הונגריה, אך השמחה מהולה גם בעצב.

בן שהר פרק את כתפו במהלך המחצית הראשונה. שהר פונה באמבולנס לבית חולים מקומי, שם טופל בצורה הראשונית. הטיפול יושלם היום, כשיחזור יחד עם הקבוצה לארץ. במועדון הודיעו כי שהר צפוי לעבור ניתוח. ההערכה מדברת על כך שייעדר בין חודשיים לארבעה חודשים, ומדובר במכה לא פשוטה לקבוצה.


-שני חלוצים ישנם בסגל מלבד בן שהר – מוחמד גאדיר ואליניב ברדה. באשר לאחרון, אתמול ברדה נכנס כמחליף במקומו של בן שהר, אך התלונן על כאבים בשריר הירך האחורי והוחלף עוד לפני סיום המשחק. גם ברדה יעבור בדיקות מקיפות במהלך היום וייתכן כי גם הוא לא יהיה כשיר למפגש מול לודוגורץ.

אז מי כן יהיה בחוד? כאמור, מוחמד גאדיר כשיר לעת עתה. בנוסף אליו, החלוץ הצ'כי תומס פקהארט צפוי לנחות ביומיים הקרובים בארץ. תנאיו של פקהארט מול הקבוצה סוכמו ונראה כי רק דבר בלתי צפוי יביא לביטול העסקה. לאחר שינחת, פקהארט יעבור בדיקות רפואיות ויחתום באופן סופי על החוזה. למרות החתימה על החוזה, ההערכה היא שפקהארט לא יהיה כשיר על מנת לקחת חלק במפגש הקרוב. פקהארט לא התאמן במהלך הקיץ, וצפוי לקחת לו זמן להיכנס לכושר משחק מלא.

-

בתוך כך, נקבעו מועדי צמד המשחקים מול אלופת בולגריה, לודוגורץ. המשחק הראשון יתקיים באצטדיון 'טוטו טרנר' ביום רביעי (26.7) ויחל בשעה 20:00. הגומלין ייערך ברזגראד, בולגריה, בדיוק שבוע לאחר מכן, רביעי (2.8) ויחל בשעה 21:30. האצטדיון של לודוגורץ מכיל כ-8,000 מקומות. על פי החוק, מחוייבת הקבוצה להעביר לבאר שבע 400 מקומות, אך ייתכן כי יופשרו יותר מקומות וההחלטה הסופית תתקבל בימים הקרובים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו