הפועל באר שבע תחל בעוד מספר שעות את משחק הגומלין בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות. בשל השער המצמק שספגה הקבוצה באצטדיון 'טוטו טרנר', השחקנים יגיעו דרוכים במיוחד למשחק בבירת הונגריה, שכן אפילו ניצחון 0:1 קטן יעלה את ההונגרים לשלב הבא.

-

בקבוצה לא רוצים לחשוב על תסריט שבו הם יחזרו לישראל ללא הכרטיס לשלב הבא. אם הדבר יקרה, יהיו לכך משמעויות רבות: מוראליות, כלכליות, מקצועיות, ומה לא? ברק בכר והחניכים רוצים לעשות את העבודה על כר הדשא בהונגריה, לסיים את המשחק, ולגלות מיד מי היריבה הבאה שתשחק מולם כבר בשבוע הבא – לודוגורץ מבולגריה או ז'לגיריס וילנה מליטא.

במסיבת העיתונאים אתמול, נשמע בכר רגוע כהרגלו: "התוצאה מהמשחק הקודם הפכה את המשחק הזה לקשה יותר ואנחנו מוכנים להתמודדות. כמובן שיש חשיבות גדולה למשחק מחר. ברור שהשער שספגנו הופך את המשחק הזה לצמוד יותר ואנחנו מודעים לזה. לחץ זה דבר טוב ואנחנו לוקחים את זה למקומות טובים ונכונים. תמיד אנחנו רוצים שיהיה לחץ". בכר צפוי לפתוח עם אותו הרכב שפתח באצטדיון 'טוטו טרנר'. במידה ויהיה שינוי, ייתכן ויהיה זה מיכאל אוחנה שיוקפץ להרכב, וזאת על מנת ללחוץ את ההונגרים מפתיחת המשחק ולהשיג שער שלדעת גורמים במועדון "יוציא להם את הרוח מהמפרשים".

אורחים לא שגרתיים ביקרו אתמול באימון המסכם של הקבוצה. היו אלה ראש הממשלה, בנימין נתניהו, רעייתו, שרה, ופמלייה גדולה של אנשי אבטחה ותקשורת. נתניהו מבקר בבודפשט בימים אלה לצורך ועידה של מספר ראשי מדינות וכששמע שבאר שבע מתארחת בעיר, ביקש לשנות את הלו"ז ולפגוש את השחקנים. ראש הממשלה נשא לפנייהם נאום קצר, הודה להם על הכבוד שהם מביאים למדינה ואיחל בהצלחה. רגע משעשע נרשם כאשר מיכאל אוחנה ציין בפני ראש הממשלה ורעייתו כי הוא למד עם בנם, אבנר, בבית הספר, והשלושה מיהרו להצטלם במשותף כדי "לשלוח את התמונה כמה שיותר מהר לאבנר".מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו