אנחנו עוד לא בחודש יולי וכבר להפועל באר שבע מצפה מחר משחק גורלי שעלול להשפיע על העונה כולה. הקבוצה מגיעה ביתרון שברירי במיוחד (1-2) ממשחק הבית בשבוע שעבר מול הונבד בודפשט. ברק בכר וחניכיו יקוו להשלים את המשימה ללא דפיקות לב. בקבוצה מאמינים כי שער מהיר בהונגריה יוציא את הרוח מהמפרשים של המארחים, וכך מתכוון בכר לעלות למגרש – במטרה לכבוש את אותו שער מיוחל.

--

הקבוצה נחתה אתמול בערב בבירת הונגריה. השחקנים התמקמו במלון בשעת לילה מאוחרת והיום מוקדש כולו לאימונים לקראת המשחק מחר. בהמשך הערב, תתקיים מסיבת העיתונאים בחדר התקשורת במגרש ההונגרי. לאחר מכן, יעלו השחקנים לאימון המסכם על כר הדשא באצטדיון. רבע השעה הראשונה של האימון תהיה פתוחה לסיקור תקשורתי. על סמך מקרי עבר, רבע השעה תוקדש לתרגילים כלליים וחימום, כך שאת ההרכב המסכם צפוי בכר לתרגל כשהעיתונאים כבר יצאו ממתחם האימונים.

בהמשך הערב ייתכן והתמונה תתבהר יותר, אך נכון לעכשיו, לא ברור באיזה הרכב יבחר המאמן לעלות. הערכות מדברות על כך שייתכן ובכר ייבחר לעלות במערך של שלושה בלמים – שיר צדק, מיגל ויטור ולואי טאהה. אופציה שנייה היא הרכב יותר התקפי, כאשר ייתכן כי מיכאל אוחנה יקבל את חולצת ההרכב. בכל מקרה, ניב זריהן ואיסאק קואנקה לא ישותפו עקב פציעות.

התקדמות במשא ומתן עם פקהארט

במקביל למתרחש בהונגריה, קברינטי המועדון בישראל ממשיכים בחיפושים אחר חלוץ זר לחזק את ההתקפה של הקבוצה. במועדון מודעים לעובדה שבמידה והקבוצה תודח מחר – הדבר עלול לפגוע ברצונות של שחקנים זרים להגיע לכאן, משום שהדחה מחר משמעותה הדחה לגמריי מהמפעלים האירופאים, ללא סיכוי לשלב בתים בליגה האירופית או בליגת האלופות.

בתוך כך, החלוץ הצ'כי תומאס פקהארט נותר המועמד המוביל. לאחרונה נודע כי הוא ירד בדרישות השכר שלו מתחילת המשא ומתן, מה שהוביל להתקדמות בשיחות בין שני הצדדים. על פי ההערכות, לפקהארט הצעות נוספות, הן מצ'כיה והן מגרמניה, אבל בקבוצה מאמינים כי במידה ויעלו שלב בליגת האלופות – המשא ומתן יואץ עד כדי חתימה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו