הפועל באר שבע שיחקו הערב מול איצטדיון מלא בטוטו-טרנר כנגד אלופת הונגריה, הונבד בודפשט, במשחק הראשון של הסיבוב השני במוקדמות ליגת האלופות. את המחצית הראשונה פתחה באר שבע עם כל הכוח והצליחה לסחוט 1:0 מההונגרים, תוצאה ששיקפה את יכולת המשחק של אלופת ישראל. המחצית השנייה הקשו ההונגרים, איינבינדר העלה את התוצאה ל-2:0 אבל ההונגרים צימקו את התוצאה ל-2:1 20 דקות לאחר מכן. כעת בכר יודע שאפילו הפסד 1:0 על אדמת בודפשט, ישלח אותם הביתה בשלב מוקדם מהצפוי.

הגול הראשון הובקע בדקה ה-35 כשמאור מליקסון הגביה כדור חופשי נהדר מצד שמאל, מיגל ויטור הסתנן לפני שחקני ההגנה והסיט את הכדור עם הראש לפינה השמאלית של דוד גרוף.

-

הגול השני הגיע בדקה ה52. טוני וואקמה היתל בהגנת ההונגרים באגף השמאלי עם שתי הטעיות והעביר כדור רוחב, דן איינבינדר נכנס נהדר לתיבת החמש ושלח עם העקב כדור לפינה הימנית ולרשת.

הייתה זו טעות של בן ביטון בדקה ה-63  אפשרה לזולט לאצ'קו להשתלט על הכדור בפינת הרחבה בצד שמאל ולהגביה למרכז, לנזאפמה עלה גבוה מכולם ונגח לרשת של גיא חיימוב.

הפועל באר שבע תצא למשחק הגומלין בהונגריה עם יתרון שביר. שער החוץ שספגה ייאלץ את באר שבע להבקיע ביציע ההונגרי בשבוע הבא, כי 1:0 קטן יכול לגדוע את החלום באיבו ולהרחיק את האלופה מהחלום האירופי בשנה אחת לפחות.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו