עדכון: הותר לפרסום שם האישה שנרצחה - מרינה לוגינוב בת 41 מבאר שבע.

מרינה לוגינוב, תושבת באר שבע בת 41 נרצחה הלילה בדקירות ברחוב אלכסנדר ינאי בשכונה ד' בבאר שבע. בן זוגה סרגיי צימבל נמצא כשהוא מגואל בדם ונעצר בחשד לרצח זוגתו. מד"א הוזעקו לזירה וניסו להעניק לאישה טיפול רפואי, אך נאלצו לקבוע את מותה במקום.  

זירת האירוע אמש:

-

הבוקר מעט לאחר השעה 8:00 הובא החשוד לשחזור האירוע ברחוב אלכסנדר ינאי כשהוא מלווה בקצין חקירות והמודיעין של תחנת באר שבע רפ"ק יוסי זליבנסקי. בחקירתו סיפר כי הזעיק אמבולנס לאחר האירוע. במשטרה שאלו אותו מה עשה עם הסכין לאחר שדקר את בת זוגתו. כמו כן, חושדים במשטרה כי בני הזוג שתו אלכוהול טרם האירוע.

היום הובא החשוד לבית משפט השלום בבאר שבע בדיון להארכת מעצרו. מהמשטרה נמסר כי "בית משפט השלום בבאר שבע נעתר לבקשת חוקרי צוות החקירה המיוחד של תחנת באר שבע והאריך את מעצרו בעשרה ימים. המשטרה ממשיכה באיסוף הראיות וחקירת האירוע".


-

הכתובת הייתה על הקיר

החשוד, סרגיי צימבל, תושב באר שבע בן 46 נעצר לפני כשבוע בחשד לתקיפת בת זוגתו ובנוסף תקיפת שוטר שהגיע למקום לאחר שהתקבל במשטרה דיווח על צעקות מהדירה "השוטרים נכנסו פנימה, על בת הזוג היו סימני אלימות והחשוד יצא מאחד החדרים. החלה התלהמות בדירה והחשוד תקף את השוטר, נתן לו אגרוף בלחי" נכתב.

החשוד כאמור נעצר בשבוע שעבר ומעצרו הוארך ביומיים, אך לבסוף שוחרר בתנאים מגבילים עם הרחקה ל-30 יום מבת הזוג ול-15 יום מביתו. במשטרה טענו כי האישה סירבה להתלונן נגד החשוד.

-

שכנים סיפרו: "לפני שבועיים שמענו צעקות של 'הצילו! תעזרו לי!', הצעקות היו די היסטריות. הגענו וראינו את החלון של הדירה ושמענו צעקות. קראנו למשטרה והגיעה ניידת מאוד מהר. דפקו חזק כמה פעמים ואמרו לפתוח את הדלת. היום בבוקר ששמענו שהיה כאן רצח אמרנו שזה בטח הם".

עו"ד אלכס גאוסקין שמייצג מטעם הסנגוריה הציבורית את החשוד אמר: "החשוד נמצא במצב נפשי קשה ותחת השפעת אלכוהול. החשוד טופל בעבר על ידי רשויות בריאות הנפש. מצער מאוד שלמרות מצבו הנפשי בחרה המשטרה שלא לעדכן את הסנגוריה הציבורית על מעצרו ומנעה ממנו ייעוץ של עו"ד לפני חקירתו".


-

במקביל: אישה נוספת אותרה ללא רוח חיים בשדרות

מדובר באירוע המוות השני בלילה אחד: לקראת חצות התקבל דיווח במשטרה על אישה ללא רוח חיים בדירה ברחוב חגי בשדרות. כוחות שהוזעקו לאירוע איתרו אישה בת 52 ללא רוח חיים וצוות רפואי נאלץ לקבוע את מותה.

פרמדיק מד"א משה מור, שהגיע לזירה, סיפר: "כשהגענו ראינו בדירה אשה כבת 50 מוטלת כשהיא מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק, ניסינו להעניק לה טיפול רפואי וביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".

המדווח, גבר בן 62, שככל הנראה היה תחת השפעת אלכוהול, נלקח לחקירה במשטרה. נסיבות המקרה הועברו לחקירה ונבדק חשד לפלילים. 

זירת האירוע בשדרות. צילום: דוברות המשטרה


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו