לילה מדמם: לקראת השעה 01:00 בלילה מתקבל במד"א דיווח על אישה שנדקרה ברחוב אלכסנדר ינאי בשכונה ד'. חובשים ופראמדיקים שהוזעקו לזירה איתרו אישה בשנות ה-40 לחייה ללא רוח חיים דקורה ועל גופה סימני אלימות.

צילום: שרון טל. 

פאראמדיק מד"א יונתן פופקין וחובש בכיר במד"א מיכאל וולינסקי סיפרו :"כשהגענו למקום ראינו באחד החדרים אשה בשנות הארבעים לחייה עם סימני אלימות כשהיא מחוסרת הכרה וללא נשימה. ניסינו להעניק לה טיפול וביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום". 

זירת האירוע: צילום: שרון טל

כוחות משטרה רבים הוזעקו לזירה ועצרו את בן זוגה בחשד לרצח. מהמשטר נמסר כי "התקבל דיווח במוקד מאה של המשטרה על אישה בשנות הארבעים לחייה שנמצאה ללא רוח חיים כשעל גופה סימני אלימות. שוטרי סיור אשר הגיע במהירות למקום, איתרו בדירה, את האישה כשהיא ללא רוח חיים ואת בן זוגה. הגבר נעצר והועבר לחקירה במשטרה, חקירת נסיבות האירוע נמשכת". 

בן זוגה נעצר בחשד לרצח. צילום: שרון טל


מדובר באירוע השני בלילה אחד: לקראת חצות התקבל דיווח במשטרה על אישה ללא רוח חיים בדירה ברחוב חגי בשדרות. כוחות שהוזעקו לאירוע איתרו אישה בת 52 ללא רוח חיים וצוות רפואי נאלץ לקבוע את מותה.

פרמדיק מד"א משה מור, שהגיע לזירה, סיפר: "כשהגענו ראינו בדירה אשה כבת 50 מוטלת כשהיא מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק, ניסינו להעניק לה טיפול רפואי וביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".

המדווח, גבר בן 62, שככל הנראה היה תחת השפעת אלכוהול, נלקח לחקירה במשטרה. נסיבות המקרה הועברו לחקירה ונבדק חשד לפלילים. 

זירת האירוע בשדרות. צילום: דוברות המשטרה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו