הפנינג הפתיחה הרשמי של אלופת המדינה לעונת 2017/2018 התקיים אחר הצהריים. תחילה, ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים רשמית. בפתח אירוע, הוצגו התלבושות החדשות של אלופת המדינה. הוצגו שני סטים, כאשר סט התלבושות השלישי יוצג במהלך השבוע הבא, בקמפיין של חברת 'פומה' העולמית יחד עם קבוצות נוספות מהדרג הבכיר באירופה. גורם בקבוצה שראה את המדים טען כי מדובר ב"מדים משוגעים, דומים לסט המדים השלישי של עונה שעברה, ששילב מספר צבעים לא שגרתיים".

במסיבת העיתונאים השתתפו אלונה ברקת, ברק בכר, אסי רחמים ואליניב ברדה. הנושא המרכזי היה הבאתו של שחקן נוסף, ככל הנראה חלוץ, אך לא ברקת, לא בכר ולא אסי רחמים פיזרו אפילו קמצוץ של רמז ולא פיזרו את הערפל האופף את הבאת הזר השישי של הקבוצה. "כשיהיה מה להודיע – נודיע" סיכמה אלונה ברקת. לאחר הפוגה קלה, ערכה הקבוצה טקס ראשון מסוגו בארץ שכלל הצגת שחקנים על כר הדשא.

כל שחקן קיבל את ברכת הדרך מהכרוז של האצטדיון, ועלה לכר הדשא לעיני כ-2,500 אוהדים שהיו מאוכלסים ביציע הדרומי. כל האוהדים חיכו להגעתו של הרכש החדש, איסאק קואנקה. קואנקה הוצג אחרון, לאחר שכל הקבוצה כבר הייתה על כר הדשא. ניכר על קואנקה כי הוא מתרגש מאוד והספרדי פיזר חיוכים לכל עבר, ובעיקר לאישתו וביתו הקטנה שישבו בסמוך אליו ביציע. קואנקה קיבל כבוד של מלך מהאוהדים האדומים, שלאחר מכן פרצו לכר הדשא.

במועדון סברו כי האוהדים יכבדו את בקשתם לא לפרוץ לכר הדשא, אבל לא כך היה. השחקנים קיבלו הוראה שבמידה ותתרחש פריצה, הם צריכים לעשות את דרכם לחדר ההלבשה ולא לשתף פעולה עם האוהדים. כך הצליחו לעשות רוב השחקנים, אך מספר בודד "נתפס" בידי הקהל. המצב המבלבל גרם לכך שחלק מהשחקנים, כמו אורן ביטון, נכנסו למעיין "קטטה" עם המאבטחים, שרצו להכניס אותו לחדר ההלבשה, אבל הוא מצדו רצה להעניק אהבה ולהצטלם עם האוהדים.

לאחר כחצי שעה, ולאחר הפצרות חוזרות ונשנות מפי הכרוז, חזרו האוהדים ליציעים. הקבוצה עלתה שוב, לא לפני שברק בכר הודה לקהל. אבל זה לא מה שמנע את הפריצה השנייה, שלאחריה כבר ויתרו אנשי המועדון על חידוש האימון, וכל השחקנים נותרו על כר הדשא. האוהדים, ובעיקר האוהדים הצעירים, זכו להצטלם עם השחקנים ולהניף אותם על הכתפיים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו