בעקבות דיווח שהתקבל אצל חוקרי הנוער של משטרת ישראל אודות חשד שמספר קטינים תושבי באר שבע ביצעו עבירות מין בנערה הלוקה באוטיזם נפתחה חקירה.

המשטרה חושדת כי במעשה השתתפו לא פחות משבעה קטינים וכי האירוע תועד והופץ לתלמידים בבית הספר שבו למדו. היום (רביעי) יובאו הצעירים לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט.

אתמול נעצרו שלושה נערים בני 15 תושבי באר שבע והועברו לחקירה ביחידת הנוער של משטרת ישראל בבאר שבע.

-

לפי פרסום ראשון בחדשות ערוץ 2 של תמיר סטיינמן, האירוע התרחש לפני כחודש בעיר. קבוצה המונה 7 נערים פיתתה נערה עם אוטיזם להגיע לביתו של אחד מבני הנוער ושם, לפי החשד, ביצעו בה עבירות מין ומעשי סדום בכוח ובניגוד לרצונה שניים מהנערים, כשהשאר מסתכלים. אחד מהם אף צילם את האירוע והפיץ בוואטסאפ.

גורם המקורב לחקירה מסר בחדשות מאקו כי "מדובר בפרשה מזעזעת של ניצול חסרת ישע, קיום יחסי מין בכפייה בקטינה שספק אם הייתה מודעת למעשיה".

עורך הדין בועז קניג המייצג את אחד החשודים: "מדובר בחשדות חמורים, אך הלקוח שלי כופר במיוחס לו. הוא מסר גרסה מסודרת בחקירתו, השיב לשאלות החוקרים ומסר את הידוע לו. אנו נבקש מבית המשפט לשחררו".

אמו של אחד החשודים במעשה צוטטה במאקו: "הוא ילד מקסים שמילה אחת רעה אי אפשר להגיד עליו. קשה לי בטירוף. מאתמול לא ראיתי אותו, מתגעגעת לילד שלי. אני רוצה את הבן שלי בבית. הבן שלי ילד טוב, הוא לא עשה שום דבר".


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו