בשבוע שעבר קיבלו מספר שחקנים צעירים מהפועל באר שבע הודעה מהקבוצה על כך שהם משוחררים מהמועדון ונותרים עם כרטיס השחקן שלהם ביד. משמעות הדבר: השחקנים רשאים לחתום בכל קבוצה שבה ירצו, ללא צורך באישור מהפועל באר שבע.

חלק מהשחקנים שקיבלו את ההודעה הם כאלה שהיו מושאלים בעונות האחרונות, כחלק מהמגמה החדשה במועדון – להשאיל שחקנים צעירים על מנת לקבל דקות משחק במטרה שישתלבו בעתיד בסגל הקבוצה. על חלקם הרחבנו בכתבה שסקרה את סיכום עונת המושאלים של הפועל באר שבע.

מבין השחקנים המשוחררים נמצא דודי טויטו. טויטו היה השחקן ששיחק הכי הרבה דקות מבחינת המושאלים בעונה החולפת, אך בסופה ירד ליגה עם מכבי שעריים. לטויטו עבר במכבי פתח תקווה ועל פי מקורביו, בפניו מונחות מספר הצעות מקבוצות ליגת העל. שחקן נוסף שכבר לא חלק מהמועדון הוא מוסה טראבין. את העונה האחרונה בילה טראבין בבני לוד ובהפועל ירושלים. טראבין מחוזר על ידי בני לוד ואחי נצרת. גם אופציית המעבר לליגה הפלסטינאית נשקלת.


שני שחקנים נוספים ששוחררו הם אור חביביאן ורן רובין. חביביאן מיעט לשחק בעונה האחרונה ולמעשה לא היה חלק מהקבוצה מסוימת בחצי השני של העונה. רן רובין לא התאקלם בתחילת העונה בהפועל פתח תקווה, ובחצי השני צבר דקות משחק בהפועל ירושלים, שירדה לליגה השלישית. ההערכה היא כי השחקנים ינסו למצוא קבוצה בליגה הלאומית, ואם לא – ירדו לקבוצות הדרומיות בליגה א' וליגה ב'.

בנוסף, שוחררו שחקנים שעד כה היו בעיקר חלק מקבוצת הנוער: יואל גנון, עמית גבאי, מור בן חמו, שי יצחק ועמונאל אושיי.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו